Szukam sklepu z My Little Pony, z zestawami.

Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu z zabawkami dla dziewczynek. Chrześnica zazyczyła sobie na urodziny jakiegos słodkiego domku w zestawie z kucykiem Little Pony i wszedzie tego szukam, ale nie moge znalezc.
Wynnna

Sprawdzałaś w Ebambini? Oni mają mnóstwo markowych zabawek, może i będa mieli to co cię interesuje.
Lajkownia

To dzieci jeszcze bawią się tymi kucykami? Sama się nimi bawiłam:) Pewnie gdzieś w jakimś pudle mam jeszcze kilka takich kucyków. Poszukam. Jak coś znajdę to dam znać, mogę je za darmo podesłać, jeśli poda Pani adres.
Kryniczanin

Super! Jesli cos znajdziesz napisz:)
Wynnna

Niestety, mama wystawiła pudło ze starymi zabawkami na śmietnik. Mam nadzieję, że kucyki trafiły do dzieci, a nie wylądowały na wysypisku:(
Kryniczanin

Postanowiłam nieco poszperać w tym sklepie i trafiłam na ten dział ebambini.pl/My-Little-Pony-c1502. Mają kilka róznych domków, ale jest też taki cukierkowy domek, może o niego chodzi. Sama sobie sprawdź. Cena wydaje się dość przystępna jak na zestaw My Little Pony Sklep ogólnie ma dość atrakcyjne ceny na markowe zabawki. Także jak będziesz chciała kupic coś innego to tez warto sie rozejrzeć.
Lajkownia

Trudno, moze z tych twoich kucykow jednak ciesza sie jakies dzieci. Co do tego sklepu zabawkowego to nie znalam. Faktycznie maja ten domek, ktorego szukalam. Wielkie dzieki za pomoc!
Wynnna

Wróć do W rodzinie