Jakie zegarki są teraz modne?

Witam wszystkich. Niebawem nadejdzie dzień, którego się nieco obawiam. Mianowicie moja rocznica ślubu, 15. Chciałbym podarować żonie coś oryginalnego. Myślałem nad zegarkiem. Nigdy nie dostała takiego ode mnie i nie nosi, a uważam, że jako biżuteria zegarek też stanowi fajny element dekoracji. Niestety nie znam się na modzie, dla mnie elektroniczny zegarek jest super, ale dla delikatnej kobiety, która uważnie dba o swój wizerunek, to chyba nie jest odpowiedni model. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są wasze upodobania, jeśli chodzi o tego typu prezenty.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Witaj. Jeśli żona nie ma zegarka, to rzeczywiście może być dobry pomysł na prezent. Musisz jednak wybadać, dlaczego go nie ma, niektórzy na przykład nie lubią nosić zegarków.
sissy

Witaj. Żona z pewnością będzie zadowolona. Wybierz taki z kolekcji exclusive a z pewnością będzie zadowolona. Jak dla mnie nie ma lepszego prezentu od biżuterii i zegarków. Przeważnie problem leży tylko z wyborem odpowiedniego. Dla kobiet filigranowych najlepiej prezentują się zegarki biżuteryjne, delikatne. Skórzany pasek raczej bym ci odradził.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Dzień dobry. A ja tam lubie zegarki na skórzanych paskach. Według mnie najlepiej prezentują się te marki Omega. Jeśli mogłabym coś jeszcze doradzić to zaproponowałabym takie, które są nie wiem pozłacane lub uzupełnione dekoracyjną cyrkonią. To zawsze doskonały dodatek do biżuterii.
balińska

Mnie się zegarki u kobiet nie podobają. Żonie kupiłbym naszyjnik albo złote kolczyki. Teraz są tak ładne biżuterie, że na pewno można wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Nie wiem, ale ja nie mam przekonania do zegarków. To taka symbolika starości, gdzie się odmierza czas. Nie wiem, dla swojej kobiety wybrałbym mimo wszystko coś innego.
Ras

Gadanie… każda koieta pragnie mieć łądny zegarek na bransolecie, który będie się świetnie komponować z reszta biżuterii :)
putinka

Wróć do W dobrym stylu