Prezent dla wnuka

Prezent dla wnuka
5 wrz 2016, o 05:22

Razem z żoną planujemy zakup mebli dla naszego wnuka. Mamy wolny pokój, więc postanowiliśmy, że zrobimy go właśnie dla niego. Mamy nadzieję, że nasz wybór mu się spodoba, ale chcemy aby to był naprawde dobry wybór. Pomożcie nam dobrać odpowiednie elementy.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Prezent dla wnuka
5 wrz 2016, o 07:00

Przede wszystkim to wybierzcie odpowiedni sklep. Ja mogę Wam polecić sklep burzynscymeble.pl, w którym dostać można każdy typ mebli, a do pokoju młodzieżowego jest tych propozycji mnóstwo. Nic tylko wybierać. Co do samego wyposażenia to na pewno lóżko i jakieś biurko się przyda.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Prezent dla wnuka
5 wrz 2016, o 07:25

Zgadzam się z kolegą, że ten sklep jest idealny na takie zakupy. Proszę zajrzeć tutaj https://www.burzynscymeble.pl/meble-mlodziezowe, bo tutaj właśnie meble młodzieżowe są pokazane. Żona niech się zajmie dodatkami :) Koietom jakoś to lepiej idzie niż mężczyznom.
sissy

Prezent dla wnuka
5 wrz 2016, o 08:45

Zgadza się, tą robotę to na pewno zonie zostawie. My jeszcze o szafie przesuwnej myśleliśmy do takiego pokoju. W końcu wnuk ma przywieźć trochę swoich rzeczy, a i my cos tam dokupimy. W końcu to nasz jedynak, więc niczego nie może mu zabraknąć.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Prezent dla wnuka
5 wrz 2016, o 09:23

No to wnuczek ma nieźle z takimi dziadkami. Meble młodzieżowe jak widzicie w ofercie tego sklepu są naprawdę różnorodne. Wiele z nich jst bardzo kolorowych, co mi osobiście bardzo odpowiada. Jakbym mogła się cofnąć w czasie, to takie meble na pewno bym sobie kupiła.
putinka

Prezent dla wnuka
5 wrz 2016, o 09:59

Jeśli wnuk lubi czytać, to warto zdecydować się na zakup jakieś szafki nocnej burzynscymeble, można na niej ustawić lampkę, a do tego zawsze można coś tam niewielkiego schować. Jak człowiek jest zmęczony i leży już w łóżku to tak naprawde nie chce się z niego wychodzić :)
balińska

Wróć do W dobrym stylu