Czy warto kupować buty Adidas?

Czy warto kupować buty od Adidasa? Jak jest z jakością produktów tej marki? Wszędzie jest sporo reklam, ludzie sobie chwalą… Ale może to po prostu dobry marketing… Jakie jest wasze zdanie?
Awatar użytkownika
trójkątny180

Ja myślę, że do wszystkiego trzeba podejść na rozsądnie. Zawsze zanim coś kupię to przyjrzę się, z czego jest to wykonane i dlaczego tyle warte. Na razie wychodzi mi, że Adidas faktycznie robi dobre buty, mają lepsze podeszwy od butów, których wcześniej używałem. Słyszane opinie zestawiaj sobie ze szczegółowymi opisami produktów. Jaka pianka, guma, produkcja.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Dla mnie różnica jest taka, że buty od adidasa nie zdzierają się tak szybko jak inne. Mogę w nich dłużej biegać bez obaw, że zaraz będzie trzeba iść do sklepu po kolejny model. Wydaje mi się też, że mają świetnie sprofilowaną rozmiarówkę.
putinka

To samo co koleżanka wyżej. U mnie w domu nie nosiło się markowych butów, zawsze szukaliśmy tańszych rzeczy w lokalnych sklepach albo na rynku. Ale w sumie to wcale nie było bardziej opłacalne. Porządne buty są w stanie przetrwać dłużej, niż dwie pary butów gorszej jakości. Wiem co mówię…
sissy

Ja kupiłam ostatnio buty z tej strony https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/ i przekonałam się do adidasa. Wyglądają naprawdę świetnie. Są też bardzo wygodne i nie bolą mnie stopy, jak wybieram się gdzieś na dalekie zwiedzanie albo bieganie… Także już nie dziwię się, że jeśli chodzi o gazelle opinie są takie pozytywne. Super model.
wołodyjowska

Buty do uprawiania sportu muszą być jednak dobre, bo naprawdę wpływają na wyniki. Wystarczy spojrzeć na halówki albo na korki.
gepard

Wróć do W dobrym stylu