Pilnie potrzebna agencja hostess w Warszawie.

Moja firma niedługo urządza wielki bankiet i będziemy potrzebować reprezentacyjnych dziewczyn do obsługi całego wydarzenia, stąd moja prośba do was. Możecie polecić taką agencję, żebym nie musiał się później wstydzić, że coś poszło nie tak jak powinno.

Awatar użytkownika
FranzishekL

W naszej korporacji zawsze w takich sytuacjach pracują dziewczyny z agencji HostessyEvent i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni
Awatar użytkownika
piekielny_toster

A wiesz, że nie słyszałem o nich? Dlatego pytam o radę.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Jak mogłeś nie słyszeć to najlepsza agencja hostess Warszawa nie ma lepszej, bo pracują tam panie z nieskazitelną urodą, wykształcone, z bardzo dobrymi manierami, ale jak trzeba to też zatańczą :). Przygotowuje się jej do radzenia sobie w każdej sytuacji. Potrafią z równym wdziękiem nalewać szampana co roznosić ulotki po centrum handlowym. Podam ci link: http://eventhostessy.pl/, możesz obejrzeć zdjęcia niektórych z pań.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Ja także słyszałam o tej agencji. Zdaje się, że działają w prawie wszystkich większych miastach w kraju.
putinka

Tak, tak. Na naszych usługach była łódzka agencja hostess – HostessyEvent. Są na łódzkim rynku już kilkanaście lat i obsługują wszelkie większe wydarzenia jak i mniejsze, takie jak degustacje na stoiskach, czy roznosić materiały reklamowe. A dziewczyny są naprawdę super, nie tylko ładne, ale miłe, z doskonałymi manierami, no po prostu profesjonalistki. Tu jest adres strony: http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-lodz.html, gdyby ktoś potrzebował.
sissy

A jakiej stawki życzy sobie agencja za swoje usługi?
Awatar użytkownika
FranzishekL

To zależy. Liczy się długość wydarzenia i zakres obowiązków. Ale to sobie już z agencją ustalisz. Warto te dziewczyny zatrudnić, bo będą i pomocą i ozdobą :).
sissy

Wróć do Czas na pracę