Produkty dla zdrowia i urody

30 sie 2016, o 00:27

Cześć. Zakładam temat o dbałości o zdrowie. Szukam produktów wspomagających, aby nieco popracować nad swoją kondycją. Postanowiłam założyć temat ze względu na problematykę, która jak sądzę dotyka wielu pań. Pewnie nie tylko ja mam problemy ze skórą, a już o zmarszczkach nie wspomnę. Kobiety proszę podpowiedzcie, co wy stosujecie, bo ja już mam taki mętlik w głowie, a nie chce na chybił trafił kupować produkty, które będę tylko łykać.
Awatar użytkownika
LadyDominique

30 sie 2016, o 03:24

Witaj. Stosować to trzeba suplementy w czasie, kiedy jest na to zapotrzebowanie. Najlepiej wziąć pod uwagę jakieś witaminy wyselekcjonowane dla kobiet. Jeśli masz problem z cerą to znacznie bardziej poleciłabym ci jakiś środek z kolagenem w postaci kapsułek. Myślę, że taki specyfik będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

30 sie 2016, o 06:16

Cześć wam, ja stosuję witaminki. W sumie kiedyś też zastanawiałam się nad kolagenem, ale jakoś odłożyłam to w czasie. Póki co regularnie stosuję suplementy, które poprawiają moją wydajność. U mnie problemem nie była skóra a stawy, wiecznie skrzypiące kolana, i właśnie dlatego tu jestem, też dołączam się do tematu. Z chęcią poczytam o tym kolagenie. Napiszcie jakie macie doświadczenie z tym.
sissy

30 sie 2016, o 07:19

Cześć dziewczyny. Kolagen nie jest tylko dla was. Na takie kolana to przyda ci się coś do spożywania, tak jak koleżanka wcześniej napisała. Na skórę stosuje się kolagen w kremach, bo szybciej się wchłania i działa. Skąd to wiem? Mam żonę, która jest bardzo wymagająca :DJa generalnie poleciłbym wam naturalny kolagen, taki stosuje ma piękność, pozdro
Ras

30 sie 2016, o 08:27

Cześć wam. Dołączam się do dyskusji bo dość ciekawie się zapowiada. Ja na waszym miejscu sprawdziłabym sobie ceny naturalnego kolagenu bo zdaje się, że ten produkt może przydać się najbardziej. Wszystko co naturalne to dobre.
warszawianka

Wróć do Zdrowym być