Polecacie jakiś dobry gabinet stomatologiczny w Poznaniu?

Dzień dobry wszystkim. Mam taki nietypowy, a może typowy problem. A mianowicie od jakiegoś czasu mam problemy z zębami. Niby nie jestem juz taka młoda i niektórzy mówia, że taka jest kolej rzeczy, ale ja jestem innego zdania. Moim zdaniem jak się da, to trzeba ratować swoje zęby. Po prostu porzebny jest mi dobry dentysta, polecacie może jakiś sprawdzony gabnet stomatologiczny w Poznaniu? Proszę o szybkie odpowiedzi, bo czas nagli!
putinka

Ratować zęby, a co to znaczy, bo ja nie znam takiego okreslenia. Trzeba całe życie dbać o zęby, a ratowac to można np. tonacego!
Awatar użytkownika
usilnyRoman

ale kolega jest dowcipny. Wiadomo co pani miała na mysli mówiąc o ratowaniu zębów, chodziło o to, żeby jak tylko się da, to leczyć zęby, a niw wyrywać i np. nosic protezę.
balińska

dokładnie o to mi chodziło, bo wiadomo, że z wiekiem zęby są słabsze i czasami ciężko je leczyc, bo i plomby wylatują i szyjki zębowe się odkrywają itp.
putinka

Jeśli chodzi o sprawdzony gabinet stomatologiczny, to ja polecam fantastycznego dentystę w Poznaniu, który ma swój gabinet na Grunwaldzie. Przed podjęciem leczenia dentysta dokładnie zrobi przegląd uzębienia, doradzi, jakie leczenie zastosować, a w razie konieczności zaproponuje wszczepienie implantów bądź zaproponuje inną diagnostykę. Przegląd i konsultacja są bezpłatne. Naprawdę jest super.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Jak u dentysty może być super, już na samą myśl zęby mnie bolą!!!
Awatar użytkownika
usilnyRoman

ale gość jest upierdliwy, nic mu się nie podoba, zupełnie nie wiem, po co się wcina, jak nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
balińska

co do marudzenia kolegi, to zgadzam się z koleżanką. Ale do rzeczy, najlepiej niech pani zajrzy na stronę http://bajkodent.pl/stomatologia-poznan/, jest to strona gabinetu stomatologicznego, na ktrej znajduje się kompleksowa oferta gabinetu, tam też można zapisać się na wizytę online wypełniając formularz kontaktowy, można też poprosic o cennik. A co do gabinetu, to jest on bardzo dobrze wyposażony zarówno w nowoczesny sprzęt, jak i bardzo dobre materiały, polecam.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Ogromne dzięki za wszystko, już umówiłam się na pierwszą wizytę, nie mogę się doczekać, jeszcze się odwzwę, do usłyszenia.
putinka

Wróć do Zdrowym być