Skład czystka i wszystkie jego dobrodziejstwa.


Cześć! Ostatnio polubiłam naturę w tym sensie, że odżywiam się zdrowo, używam naturalnych kosmetyków i pragnę na kolejnym szczeblu mojego zycia fit, wprowadzić do diety suplementy. Oczywiście mają być zdrowe. Słyszalam, że czystek ma w sobie wszystko to, co może spełnić moje wymagania. Jak sądzicie, w czym tkwi potencjał tego zioła? Może ktoś z Was go stosował i może podzielić się lakoniczną recenzją? Byłabym wdzięczna! Pozdrawiam i ściskam, Ula.
putinka
 
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:48

Jeśli chodzi o czystek polifenole zawarte w tym suplemencie, wpływają na jego świetne działanie. Na stronie producenta możesz nawet zobaczyć porównanie ilości polifenoli w czystku, jak również ilość polifenoli w konkurencyjnych produktach. Zarówno polifenoli jak i ekstraktu z czystka, w tego rodzaju ziołowej suplementacji diety jest najwięcej. To chyba o czymś świadczy.
sissy
 
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:49

Moja żona zaczęła podawać czystek naszym gimnazjalistom i efekty były widoczne już zimą. Wcześniej niższa temperatura skutkowała natychmiastowym przeziębieniem, a teraz chłopcy jakby się uodpornili. Zatem zbawienny wpływ czystka na układ odpornościowy to nie mit.
Ras
 
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:34

Chyba mnie przekonaliście!
putinka
 
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:48


Wróć do Zdrowym być

cron