Jakaś nowa apteka internetowa – czy coś się pojawiło ostatnio?

Śledzę sobie na bieżąco rynek farmaceutyczny w Polsce, korzystam czasami z różnych aptek. Ostatnio doceniłam kupowanie leków w sieci bo wychodzi generalnie taniej i dla mnie osobiście jest to dużo wygodniejsze. Czy obiło Wam się o uszy żeby pojawiła się jakaś nowa apteka online godna uwagi? Jak tak to może podzielcie się wiedzą, inni też skorzystają.
Wynnna

Tego jest bardzo dużo, niektóre ogólnopolskie, inne lokalne. Spora konkurencja i wydaje mi się że raczej sieci aptek mocno zainstalowały się w tym segmencie a co za tym idzie oferty nie są jakoś mocno zróżnicowane. Za to ceny ponoć potrafią bardzo zaskoczyć i są zmienne.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Z takich stosunkowo młodych marek to Gemini. Nie wiem o nich nic więcej poza tym że są apteką z wydzielonym segmentem w internecie. Odnośnie szczegółów oferty i cen nie mam żadnych informacji.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Właśnie sobie przeglądam ich stronę http://aptekigemini.pl/o-nas/. Z tego co widzę nastawieni głównie na małe i średnie miasta ale w niektórych stolicach województw też mają swoje punkty. Trzeba będzie się przyjrzeć co tam ma następna apteka internetowa w asortymencie.
Lajkownia

Ja się zastanawiam na ile propozycje takich aptek mogą być realnie zróżnicowane. Przecież rynek leków jest jeden i chyba największe pole do konkurencji oni wszyscy mają na polu ceny. Mam rację?
warszawianka

Ceną zawsze się konkuruje ale nie tylko do tego sprowadza się temat. Jest różne podejście do asortymentu, jedne leki kupisz w danym miejscu a inne już niekoniecznie. I to jest w tym wszystkim równie ważne jak ceny.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Niektóre apteki mocno ograniczają ofertę suplementów i na przykład kosmetyków, stawiając typowo na leki. Inne starają się być takim „kombajnem” z bardzo szeroką ofertą. Ciężko mi ocenić które podejście jest lepsze.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Dla mnie osobiście liczy się bliskość apteki i możliwość odbioru tego co zamówię online. To jest o tyle fajne że często za ten sam lek zapłacimy mniej niż byśmy mieli go stacjonarnie kupować.
sissy

Wróć do Zdrowym być