Polećcie jakiegoś dentystę z Gdańska

Szukam niedrogiego i dobrego dentysty z Gdańska lub okolic. Zależy mi na kimś fachowym, bo miałem nieprzyjemne doświadczenia niegdyś z dentystą. Nie chciałbym tego powtórzyć. Piszcie, nie bójcie się. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Nie trzeba powtarzać nieprzyjemnych sytuacji. Na pewno znajdzie się profesjonalny dentysta Gdańsk to miasto, gdzie jest kilka bardzo dobrych i profesjonalnie wyposażonych gabinetów. Ja bym polecił http://dentysta-gdansk.com/. Pracują tam doświadczeni lekarze.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Hej. Ja również szukam gabinetu, gdzie będę mogła poddać się zabiegowi nałożenia licówek. Już zdecydowałam. Polecicie coś?
Wynnna

Witam. Licówki to nakładki wykonane z porcelany. Bardzo cienkie sięgające około 0,2 do 1 mm grubości. Takie zabiegi można wykonać w gabinecie dentysta-gdansk.com. Nowoczesny, profesjonalny gabinet, także można tam leczyć zęby. Więc uważam, że pomogłem wam.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Witam serdecznie. Ja posiadam licówki i jestem bardzo zadowolona. Przyznam, że moje zęby nigdy nie wyglądały lepiej. Miałam pewne nierówności. Musiałam też dwa zęby wyleczyć, potem nałożono mi licówki.
Lajkownia

Wróć do Zdrowym być