Jaki sklep medyczny możecie polecić?

Moi drodzy, pytanie jak w tytule. Poszukuję jakiegoś dobrego sklepu, który ma szerszą ofertę artykułów medycznych, higienicznych i im podobnych. Potrzebne mi szczególnie takie rzeczy, jak krzesło toaletowe, czy kosmertyki pielęgnacyjne dla wrażliwej skóry. Wiecie, gdzie dostanę dobre produkty w dobrej cenie?
putinka

Cześć! A sprawdzałaś może już ofertę sklepu ABAMedica ? Z tego co wiem, to oni mają konkretny wybór. Ja sam zaopatrywałem się tam w różnego rodzaju kompresy i im podobne. Jeśli byłyby Ci one potrzebne, to zajrzyj na stronę abamedica24.pl/42-kompresy- . Są tam różnej maści gaziki, bandaże, wszystko to, co powinno być w apteczce pierwszej pomocy, jak i domowej apteczce. Z tego co widziałem, to maja jednak bardzo szeroki wybór różnych akcesoriów kosmetycznych, jak i takich ułatwiających życie osobom o ograniczonej ruchowości.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

To prawda! Jak koleżanka chce kupić krzesło toaletowe, to tylko w tym sklepie. Ja swojej babci takie kupiłem, bo miała problem, by normalnie sstać z toalety. Wiadomo, że na początku jak zobaczyła, że jej coś takiego przywiozłem, to się krępowała, ale później była mi bardzo wdzięczna, że dostała taki nietypowy „prezent”. Jeśli chcesz, to znajdziesz je pod tym adresem abamedica24.pl/pomoce-codzienne/149-krzeslo-toaletowe-skladane-ar-101.html . Jak sama widzisz, cena jest zupełnie rozsądan. A przy tym gwarantuję Ci, że jest to bardzo solidny mebelek, bo moja babcia też do najlżejszych kobiet nie należy.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Ja z kolei kupiłam tam kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci, w tym Sudocrem, który dla mnie jest kremem-cud. Skóra dziecka jest gładziutka i milutka w dotyku po ich użyciu :) Oczywiście mają całą gamę innych kosmetyków dla maluchów, między inymi Bambino i inne firmy. To wystarczy tylko spojrzeć pod adres abamedica24.pl/109-kosmetyki-dla-dzieci , żeby zobaczyć, co mają dokładnie do zaoferowania.
balińska

Wróć do Zdrowym być