Gdzie kupić dobrej jakości ssak medyczny?

szukam jakiegoś dobrego sklepu medycznego, najlepiej działającego w Internecie, bo z dojazdem do miasta miałabym teraz problem, a mieszkam na uboczu… potrzebujemy ssaka medycznego. Przy czym nie chcę wydawać więcej, niż dwa tysiące złotych. Polecicie mi coś? będę bardzo wdzięczna.
balińska

ja kupowałam Ssak DeVilbiss Vacu-Aide 7305P, zapłaciłam mniej, niż dwa tysiące i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Ma duży pojemnik do wielokrotnego użytku i jest bardzo łatwy do przenoszenia. Zamawiałam go z tej strony internetowej http://sklep.rehafund.pl/ssaki-medyczne i poszło bardzo sprawnie, błyskawiczna dostawa do domu.
putinka

dzięki za komentarz, faktycznie to może być to, czego potrzebuję. Ale nie byłabym sobą jakbym nie spytała o więcej opinii – ktoś jeszcze się wypowie?
balińska

ja nie w sprawie ssaka, ale znam ten sklep, brałem od nich wózek inwalidzki http://sklep.rehafund.pl/wypozyczalnia-wozkow-inwalidzkich. działają też jako wypożyczalnia. Myślę, że można ich polecić, pracownicy sprawiają bardzo miłe i profesjonalne wrażenie.
gekon

Ssak DeVilbiss 7305P sprawdza się, też ostatnio zastanawiałam się co warto kupić i zdecydowałam się na ten model. Wcześniej korzystałam z wypożyczanych i cieszę się, że teraz nareszcie mam swój, tak jest bardzo wygodnie. Możemy zabierać go ze sobą wszędzie, nawet na spacer.
sissy

o, dzięki za opinię.;) a ten drugi model, 7314 QSU? Ktoś może korzystał? Jest trochę droższy, ale może przekłada się to na jakość…
balińska

wiesz co, mi się wydaje, że oba są bardzo dobre. Ale na twoim miejscu zdecydowałabym się na ten trochę tańszy – grunt, że spełnia swoją funkcję, prawda? A zaoszczędzone pieniądze zawsze można wydać na coś, co się przyda.
sissy

może racja.:) tak sobie myślę, że jeszcze popytam w tym sklepie jaka jest różnica między tymi modelami i co mogą powiedzieć mi na ich temat. Będzie łatwiej podjąć decyzję.
balińska

Wróć do Zdrowym być