Jaki szampon do włosów wypadających wybrać?

Dzień dobry. Należę do tej części męskiej populacji, która dba o włosy i nosi je trochę dłuższe. Ostatnio zauważyłem, że z moją fryzurą jest coraz gorzej - włosy zaczęły słabnąć i wypadać (widać to szczególnie na grzebieniu). Próbowałem kilku typowych szamponów dla mężczyzn, ale efekty były mizerne, by nie powiedzieć, że żadne. Proszę o jakieś propozycje, najlepiej spośród kosmetyków naturalnych lub chociaż zbliżonych do naturalnych.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Pewnie włosów ściąć nie zamierzasz, a to byłoby najlepsze lekarstwo. ;) Ale jeśli nie wchodzi to w grę, dobry szampon do włosów wypadających znajdziesz u nich: https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/187,szampony_do_w%C5%82osow_.html. Wybierz sobie któryś. Powinny Ci pomóc, gdyż są w miarę uniwersalne i mają dobre receptury - nie zawierają substancji obciążających.
putinka

Cześć! Spojrzałam na wybór i wydaje mi się, że można wybrać albo szampon do włosów wypadających, albo ten do zniszczonych. To już zależy od tego, jak bardzo wypadają.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Właśnie wypadają intensywnie, myślę, że regeneracja zbyt wiele tu nie pomoże, trzeba potraktować je jakimś mocniejszym środkiem. :) A tak w ogóle to dziękuję Wam!
Awatar użytkownika
trójkątny180

Nie masz za co, choć podtrzymuję, że facetom lepiej w krótkich włosach. ;)
putinka

Nie wszystkim, uwierz, że nie wszystkim.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Wróć do Zdrowym być