Jak leczy się kobiety z narkomanii?


Zdaję sobie sprawę, że pytanie może abstrakcyjne, ale nurtuje mnie to, czy są jakieś róznice w leczeniu kobiet i mężczyzn z narkomanii i w ogóle z nałogów?
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24

Zasadnicze! Przede wszystkim ze względu na fakt, że gospodarka hormonalna organizmu kobiety i mężczyzny są zupełnie inne. Także stany emocjonalne są często różnie odczuwane i postrzegane. Ale na pewno obojgu potrzebne jest zrozumienie, spokój i miejsce, w którym będą mogli porozmawiać ze specjalistą. Jak chcesz się więcej dowiedzieć o leczeniu narkomanii kobiet, to popatrz sobie na informacje ze strony http://terapiakobieta.pl/detoks-narkotykowy. To strona ośrodka, który specjalizuje się w terapiach odwykowych.
warszawianka
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:53

Tak, ja znam ten ośrodek i byłam tam pacjentką. Niestety, popełniło się trochę głupot w życiu, które niemal przepłaciłam nim właśnie. Całe szczęście mają tam świetną kadrę, która dba o swoich pacjentów. Tak, jak rozmawiałam też z pracownikami i w ogóle osobami, które tam przebywały, to te różnice w leczeniu kobiet i mężczyzn są całkiem spore.

Wynnna
 
Posty: 41
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:23

Widzę, że temat jest warty zgłębienia. Dobrze też wiedzieć na przyłość, gdzie można udać się po pomoc, choć sam nie planuję :P
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24


Wróć do Zdrowym być

cron