Jaki pas na ból pleców polecacie?

Polecilibyście jakiś w miarę tani i dobry pas na ból pleców? Prosze o szybka pomoc bo zależy mi żeby jak najszybciej cos zamowic, pzdr.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Jak mnie to rozwala.. tani i dobry.. nie ma czegoś takiego. Albo coś jest dobre i swoje kosztuje albo jest tanie i nadaje się do śmietnika po jednym użyciu. Kiedy sie w koncu nauczą ludzie że półśrodki nie istnieja?
Awatar użytkownika
trójkątny180

Jeśli wiesz gdzie szukać to jestes w stanie zdobyć wszystko za połowę sklepowej ceny. Tak jest z każdym towarem. Wracając do tematu pas na ból pleców możesz znaleźć na diskdr.pl/badania.htm i polecałabym kupić cos u nich bo zamówiłam dziadkowi który naprawdę cierpi na mocne bóle i mówi że to najlepszy pas jaki miał. Trochę zdążył przetestować, mozna powiedzieć że jest juz ekspertem :)
Wynnna

Serio mu pomaga? Chciałem coś niedrogiego bo nie wierzyłem ze coś mi da chodzenie w pasie. Tak czy inaczej widze ze ceny calkiem spoko. Niższe niż w sklepach ktore sam znalazlem.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Nie tylko jemu pomaga :). Ludzie kupują bo to jedna ze skuteczniejszych metod leczenia schorzeń kregosłupa. Znam osoby które przeszły operacje a lekarze zalecali zakup pasów ze wzgledu na właściwości rehabilitacyjne które są podobno lepsze niż dwie godziny masażu. Kup sprawdź i podziel się swoją opinią, ale ja wiem jedno - na zdrowiu nie warto oszczedzać.
Wynnna

Wróć do Zdrowym być