Z jakich salonów masażu w Krakowie korzystacie?


Chciałabym trochę zrelaksować się bo ostatnio pracuję bardzo dużo i cały czas mam coś do roboty. Gdzie robią dobrze masaże relaksacyjne? Z jakich salonów masażu w Krakowie korzystacie?
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska
 
Posty: 111
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:28
Lokalizacja: Katowice

Pamiętaj żeby najpierw sprawdzić jakie uprawnienia ma osoba która wykonuje masaż bo inaczej to możesz się ostro przejechać. Dlatego najlepiej jest uważać na tych którzy nie maja zadnychuprawnien a chcawykonywacmasaz.
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24

Jak ktoś chodzi na ćwiczenia rehabilitacyjne albo dużo trenuje to wtedy często chodzi do gabinetu masażu w Krakowie takich miejsc jest cała kupa wiec naprawde nie trzeba daleko szukac. Kwestia tego żeby ogarnąć dobre miejsce ze sprawdzonymi i zaufanymi osobami bo trzeba ufac masażyście ze nie zrobi nam krzywdy. Bo jak czujesz ze się napinasz do masażu to znaczy ze cos jest nei tak .
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski
 
Posty: 104
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:26
Lokalizacja: Ostróda

No wiadomo ze koniecznie trzeba sprawdzac przez kogo prowadzony jest salon masażu bo to wtedy wieksza pewność ze będzie ok. przy wykonywaniu masażu rehabilitacyjnego czy jakiegokolwiek innego.
Awatar użytkownika
usilnyRoman
 
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:20
Lokalizacja: Katowice

Jak masz mocno napięte mięsnie od stresu to wtedy masaż relaksacyjny się przyda. Często go oferują salony masażu Kraków to Itak takie miasto zę masz takich miejsc dużo seiro. Moja siostra tu chodziła http://www.alanmed.eu/ jak miała problem z opuchniętymi nogami w czasie ciązy. Ale oni zajmuja się tez masażem relaksacyjnym sportowym czy limfatycznym. Zalezy co ci trzeba.
warszawianka
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:53

Trzeba pamiętać o tym ze masaż powinien być łączony z ćwiczeniami. Możesz zobaczyc sobie nawet jakie cwiczenia możesz dołaczyc do tego . A masaż relaksacyjny to tak można sobie raz w miesiącu nawet fundować jak nic się takiego nie dzieje.
Lajkownia
 
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:23


Wróć do Zdrowym być

cron