Gdzie niedrogo wybielę zęby w Poznaniu?

Hej wszystkim, szukam dobrego gabinetu w którym są zabiegi wybielające na zęby. Chciałabym zrobić z nimi trochę porządku bo kiepsko to się prezentuje na ten moment. Czy kojarzycie jakieś godne polecenia miejsca i fachowców?
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Moja żona była w gabinecie o nazwie Super Uśmiech bodajże, nie zapłaciła wiele a efekt nawet ja widziałem choć jestem raczej ignorantem w takich sprawach ;) Także wydaje mi się że możesz tam spokojnie iść.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Do tej pory nie myślałam o czymś takim ale powiem Wam że czytałam kilka artykułów odnośnie wybielania zębów i podobno dziś w zasadzie nie ma żadnego ryzyka związanego z zabiegiem. O ile jest właściwie przeprowadzony.
putinka

Przeglądam sobie stronę właśnie super-usmiech.pl/. Cóż białe to moje zęby nie są i jak się zastanowić to jakiś sens skorzystania z tego jest. Zabiegi wybielania zębów w Poznaniu nie są dziś zbyt drogie, przynajmniej nie u nich więc kto wie...
gepard

Wszystko jest kwestią technologii, oni tam mają nowoczesne metody, sprowadzane gdzieś tam ze stanów chyba. Jest to jak sądzę dobry sposób na to by poprawić wygląd choć jak na mój gust laserowe wybielanie zębów to temat raczej bardziej dla kobiet faktycznie.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

To odrobinę stereotypowe podejście. Znam dwóch facetów którzy wybielali sobie zęby i nie wstydzą się tego. Jak ktoś dużo pali czy pija sporo kawy to bez względu na płeć zęby robią się brzydkie.
Wynnna

Wróć do Zdrowym być