Potrzebuję leków na alergię.

Przychodzę do was by prosić o poradę i podpowiedź. Otóż chodzi o, to, że od czasu kiedy pogoda zaczęła się psuć mam jakieś problemy z alergią tak przynajmniej mi się wydaje, po prostu bardzo łzawią mi oczy i swędzą dodatkowo zrobił mi się wokół nich taki można to nazwać odczyn alergiczny. Swędzi mnie również całe ciało i mam takie napady raz na jakiś czas jak na przykład dzisiaj w pracy kiedy tak nagle dostałam napadu kaszlu i kichania jednocześnie, a później wydmuchałam hektolitry kataru, który chyba mi zalegał, i tutaj właśnie zaczyna się cały problem bo szukam leków na alergię bez recepty i zależy mi żeby były w dobrej cenie.
putinka

Siemka, moim zdaniem pierwszym co powinnaś zrobić, to wybrać się do lekarza, bo ta alergia, to może być coś większego to znaczy może być alergia, ale może to również być czymś poważniejszym na przykład początkiem jakieś choroby czy coś. A co do leków bez recepty, to może po prostu jakieś otriviny czy tym podobne na zatkany nos mogłyby pomóc.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, ale chciałam najpierw spróbować coś sama, bo już kiedyś miałam problem z tego typu, dolegliwościami, ale jakoś same przeszły, a tym razem jest gorzej bo już naprawdę nic a nic mi nie pomaga i zupełnie nie wiem co mam robić.
putinka

Podpinam się pod to pytanie, bo sama potrzebuje i poszukuje czegoś na alergiczne dolegliwości.
Awatar użytkownika
West-falka

Hejka naklejka, jeśli chodzi o suplementylublekina alergię, to dosyć skomplikowana sprawa, gdyż jest, to dosyć indywidualna sprawa wszystko generalnie zależy od konkretnych twoich dolegliwości i ich stopnia zaawansowania oczywiście również, ja polecam ci generalnie zapoznać się z ofertą tej apteki internetowej: aptekamini.pl/category/bez-recepty-dla-alergikow bo myślę, że mają oni naprawdę trafne i korzystne ceny swoich suplementów.
warszawianka

Bardzo dziękuje, a jak wygląda z dostawą?
putinka

Ja też znalazłam i zamawiam już co chciałam.
Awatar użytkownika
West-falka

Są różne formy obczaj ich stronę. Generalnie apteka MINI jest bardzo dobra i polecam!
warszawianka

Dzięki :)
putinka

Wróć do Zdrowym być