Kiedy pomoc prawnika jest niezbędna?


Zastanawiam sie, w jakich sprawach niezbednie potrzebna jest pomoc prawnika. Wydaje mi sie, ze w wiekszosci zwyklych spraw najlepiej wystepowac osobiscie przed sadem. Dzieki temu czlowiek jest bardziej wiarygodny i pokazuje, ze nie ma nic do ukrycia. Co o tym myslicie?
Wynnna
 
Posty: 41
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:23

To tak nie działa. Jeśli nie znasz przepisów to sama strzelasz sobie w kolano idąc do sądu. Zwłaszcza, gdy chodzi o sprawy karne Warszawa jest dużym miastem i tutaj bez problemu znajdziesz fachową pomoc za przystępne pieniądze, także jeśli masz jakiś problem natury prawnej, naprawde lepiej znaleźć kogoś, kto choć odrobine na tym prawie się zna. W ten sposób można sporo zaoszczędzić, a przynajmniej nie stracić.
gekon
 
Posty: 29
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:45

Dużo osób nie korzysta z pomocy prawników i jakoś sobie radzą, ale jeśli chodzi o sprawy rozwodowe to jednak lepiej mieć ze sobą kogoś, kto się na takich sprawach zna. Uwierz, jeśli korzystasz z pomocy człowieka, który prowadził w swoim życiu wiele takich spraw, załatwienie wszystkich formalności staje się dużo łatwiejsze i cała sprawa kosztuje znacznie mniej nerwów.
Lajkownia
 
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2016, o 13:23


Wróć do Damsko-męskie rozmowy

cron