Dobre kurtki przez internet

2 sty 2017, o 06:13

Jak zapewne spora część polskiego społeczeństwa, zaczynam mieć serdecznie dość wszystkich ubrań dostępnych w nieskończonej ilości mniej lub bardziej tanich sklepów. Chyba wiecie o co chodzi – płacę trzy czy nawet cztery stówki a buty, płaszcz, czy co tam sobie wybrałem rozlatuje się po sezonie noszenia. Nawet jestem skłonny wydać trochę więcej, byle mieć gwarancję, że to będzie coś na lata! Tylko czy ktoś z was może mi tak z doświadczenia polecić coś? W tej chwili chce kupić męską, ciepłą kurtkę, po pierwsze DOBRĄ po drugie PRZEZ INTERNET. Z góry dziękuję za wszystkie sensowne sugestie.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

2 sty 2017, o 06:49

Doskonale cię rozumiem… To jest jakiś koszmar jak trudno obecnie kupić cokolwiek porządnego w sklepie. Jasne, że jak coś jest tanie, to musi też być mało wytrzymałe, no ale takich rzeczy z trochę wyższej półki, które nie wyglądają przy tym dziwacznie i mają ceny niższe niż moja miesięczna wypłata praktycznie nie da się dostać! Chętnie bym coś poleciła, ale tak szczerze to sama jeszcze nie znalazłam marki, która by mnie nie zawiodła :(
Wynnna

2 sty 2017, o 07:09

Nie wiem czy znasz, bo ja raczej na Zachodzie się spotykam z tą marką często. TommyHilfiger. Serio dobra jakość ubrań, a wyglądają normalnie. Jak idziesz ulicą to nie wybijasz się jakość z tłumu, normalny miejski styl. Mam od nich kurtkę i bardzo sobie chwalę, nie ma śladu zużycia po dwóch sezonach zimowych noszenia jej.
Awatar użytkownika
trójkątny180

2 sty 2017, o 10:08

Też znam firmę i mogę nawet podpowiedzieć, gdzie konkretnie możesz to kupić. Wspominałeś, że chcesz online, no i proszę bardzo, wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową https://splendear.com/on/odziez/kurtki?manufacturer=15. To jest sklep splendear.com, a konkretniej jego sekcja męskich kurtek. Jak dla mnie są to ciuchy dla normalnych ludzi, jak kolega wyżej napisał, a to jest chyba najważniejsze. Te kilka stówek to jest inwestycja na lata!
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wróć do Damsko-męskie rozmowy