Czy muszę osobiście kalibrować alkomat?


Kilka miesięcy temu kupiłam do mojej firmy alkomat, który został juz użyty kilkaset razy. Wiem, że trzeba go teraz odpowiednio sprawdzić, czy działa i czy wszystkie odczyty są na prawidłowym poziomie. Czy muszę go zawozić osobiście do serwisu, czy przyjmują także sprawy w formie zdalnej?
balińska
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:45

Ja już kilka razy robiłem taki serwis i zawsze wysyłam sprzęt przy pomocy poczty kurierskiej. Nie mam czasu na osobiste jeżdżenie po serwisach, a i wiem od znajomych, że im się też lepiej pracuje, jak nikt im nad głową nie stoi.
Awatar użytkownika
usilnyRoman
 
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:20
Lokalizacja: Katowice

Bez względu na to, czy masz małe urządzenie, czy też duże do sprawdzenia, najlepszą kalibrację alkomatów w Krakowie zrobi ci firma kalibrujemy.pl, z której korzystam od zawsze. Zresztą tam zawsze kupuje sprzęt, który nigdy nie nawala.
putinka
 
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:48

Teraz to już rzadko kiedy trzeba samemu przyjeżdżać na przegląy serwisowe i to mówię w odniesieniu do każdej branży. Wiele firm przyjmuje towary zdalnie, bo ma też wielu podwykonawców, którzy w ich imieniu wykonują naprawy.
Awatar użytkownika
FranzishekL
 
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:23
Lokalizacja: Bartoszyce

Dobry alkomat pomoże w każdej sytuacji spornej. Szkoda, że jeszcze nie wprowadzono obowiązku jego posiadania dla kierowców.
wołodyjowska
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:52


Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki

cron