Mój laptop zwariował, co zrobić?

Mój laptop normalnie oszalał, nie mogę nic na nim zrobić, ciągle się wiesza i pomimo aktualizacji wariuje, jakby mu za to płacili.. Co mogę z nim zrobic?
balińska

Na moje powinnaś poszukac sobie pomoc, w dobrym serwisie od laptopów, jeśli masz problemy na poziomie środka, to żadna aktualizacja ci nie pomoże.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Kurcze.. a co ja mam zrobić z tymi wszystkimi rzeczami, które mam na komputerze? Wszystko przepadnie? No masakra po prostu, tyle zdjęć, filmów dokumentów, maili.. no koniec, bez tego to jak bez ręki normalnie, leżę zwyczajnie.
balińska

Spokojnie, proszę panią, są firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych z dysków w laptopach i komputerach stacjonarnych, bez trudu wszystkie pani rzeczy do pani wrócą, naprawdę nie ma się co martwić. To nie jest bardzo trudne zajęcie, a u dobrego specjalisty wszystko będzie bezpieczne i od razu do pani wróci.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Serio to takie proste? Firma bez problemu odzyska moje fotki, wiadomości, pisma itp.? Nawet z bardzo zepsutego sprzętu, który odpalić nie chce?
balińska

Dla specjalisty proste. O, tu go pani znajdzie - http://bezpiecznylapek.pl/oferta/odzyskiwanie-danych/pamiec-flash/ . Może pani spokojnie do nich zadzwonić i wyjaśnić, co się dzieje – na szybko poradza pani co zrobić – owszem, od razu nie naprawią pani sprzętu (przez telefon na pewno nie ;) ), ale podpowiedzą, co dalej zrobić. Życzę powodzenia i szybkiego ‘powrotu do zdrowia’ dla laptopa! ;)
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki