Potrzebni uczciwi i niedrodzy informatycy

Cześć wam! Potrzebuję uczciwych i niedrogich informatyków do współpracy z firmą pracującą na bazach klientów, kogo z Warszawy lub okolic moglibyście polecić?
Ras

Najlepszą firmą znaną ze świadczenia profesjonalnych i niedrogich usług informatycznych jest z pewnością Indata Solutions. Wspólpracuję z nimi już na tyle długo żeby stwierdzić że są godni zaufania, rzetelni i uczciwi, a wdrażanie systemów informatycznych mają po prostu opanowane do perfekcji. Ważna jest też szybkość reakcji, od zgłoszenia do usunięcia problemu czy awarii mijało w moim przypadku grubo poniżej godziny, więc wnioski nasuwają się same.
balińska

Przeglądałem w zeszłym tygodniu tablety dla firm i udało mi się znaleźć na ich stronie świetną ofertę na Surface. Dziś prawdopodobnie bede składał zamówienie bo bardzo spodobał mi się ten sprzecik. Fajnie wygladajacy, ma wszystko czego mi trzeba a do tego fajna cena. Lepszej oferty nie ma co szukać, bo przetrząsnałem internet chyba wzdłuż i wszerz i nic ciekawego nie znalazłem.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Też przydałby mi się tablet, fajnie że napisałeś. Surface też mnei interesuje już od dawna ale nie miałem czasu zeby podjac decyzji i kupić. Widac chodzi za mną krok w krok wiec najwyzszy czas w końcu sobie sprawić to cudo :D
Ras

Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki