Studio filmowe- czy to dobry pomysł na nagranie instrukcji składania mebli?

Witam, jestem stolarzem i produkuję różnego rodzaju meble, które cieszą się wilekim zainteresowaniem. Ostatnio pomyślałem o sprzedaży przez internet, wysyłałbym klientom poszczególne części, które trzeba w domu samodzielnie złożyć. Nic bardzo skomplikowango, ale wiadomo nie każdy potrafi takie rzeczy. Chciałbym stworzyć jakiś poradnik, przewodnik video, który pomoże moim klientom w złożeniu mebli. Czy robiliście kiedyś coś takiego? Syn poradził mi, żebym poszukał firmy, która pomoże mi to zrobić. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
trójkątny180

Hej, jeśli chcesz pokazać jak składać meble samemu w domu, to myślę, że powinieneś podejść do sprawy profesjonalnie. Muszą być zbliżenia, wszysko dokładnie pokazane, każda śrubka, tak żeby nie było wątpliwości. Lepiej zwrócić się z tym do specjalistów, chyba że dysponujesz super sprzętem
Awatar użytkownika
FranzishekL

No właśnie nie, ja się kompletnie na tym nie znam. Możecie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
trójkątny180

Skoro się na tym nie znasz, to najlepiej po prostu zgłoś się do studia filmowego. Oni mają profesjonalny sprzęt i wykwalifikowanych ludzi, i na pewno stworzą wartościowy film z instrukcją dla Twoich klientów. Taka po prostu kompleksowa usługa. Sama jakiś czas temu korzystałam z usług http://woodpeckermp.pl/studio-filmowe/. Indywidualne podejście do klienta, mają świetny sprzęt, który pozwoli Ci pokazać każdy detal, a wiadomo w instrukcji detale są ważne. Ekipa też super, bardzo pomagają, potrafią fajnie doradzić.
putinka

E tam, zawracanie głowy, lepiej zrób instrukcję obrazkową. :)
sissy

Wielkie dzięki za porady, macie racje, lepiej postawić na profesjonalizm. Instrukcje obrazkowe zostawię innym :)
Awatar użytkownika
trójkątny180

Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki