Shallow content, pozycjonowanie, rozwijanie firmy - kto z Was choć trochę się na tym zna?


Tak jak w temacie, chciałbym uzyskać ciekawe źródła informacji o kilku kluczowych kwestiach związanych z działalnością firmy w sieci. Czy ktoś z Was dysponuje wiedzą na ten temat lub jest w stanie polecić mi agencję, która rozwieje wszystkie moje wątpliwości oraz pomoże mi w maksymalizacji zysków firmy?
Awatar użytkownika
FranzishekL
 
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:23
Lokalizacja: Bartoszyce

Gdy zaczynałem, też nie miałem żadnej wiedzy na ten temat, dlatego zależało mi na współpracy z osobami, od których mogę wiele się nauczyć i które nie będą traktowały mnie z góry. Jeśli chodzi o shallow content, na stronie internetowej https://dailyweb.pl/shallow-content-usuwac-blokowac-a-moze-wykorzystac-opinia-piotra-michalaka-z-grupy-tense/ masz wyczerpujący artykuł na ten temat. Polecam również pokrewne teksty z tej dziedziny, można naprawdę uzupełnić swoją wiedzę oraz przygotować się do współpracy z profesjonalną agencją.
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24

Widzę wypowiedź człowieka z agencji, z którą współpracuję. Tak się cieszę, że na mojej drodze zawodowej pojawiła się ta właśnie firma! Kopalnia informacji, inspiracji, pasji, przemili ludzie, a przede wszystkim doświadczeni fachowcy! Jeśli masz możliwość z nią współpracować - nie wahaj się ani chwili.
sissy
 
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:49


Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki

cron