Analiza strony www – po co ją przeprowadzać?

Czesc, moja strona internetowa wydaje się być funkcjonalna i przejrzysta, ale nie wyswietla się wysoko w rankingu google. Kumpel mowi, ze potrzebna mi jest analiza strony www pod kątem seo, co to da, jakie wymierne korzysci to może przyniesc?
Awatar użytkownika
trójkątny180

Pomysl troche, mowisz ze strona wydaje ci się funkcjonalna i przejrzysta, a jednak ma niskie wyniki wyszukiwana, dzieki kompleksowemu audytowi strony internetowej poznasz odpowiedz dlaczego analiza strony www pod kątem pozycji strony w google ma kluczowe znaczenie dla dalszych dzialan. Twoja strona zostanie zweryfikowana pod wzgledem widocznosci w wynikach wyszukiwania i od strony technicznej.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Niewspomniales jeszcze o tym, ze po przeprowadzeniu audytu agencja seo przedstawia raport i propozycje zmian, tak aby strona była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania.
balińska

ok, ale ile to wszystko kosztuje jest jakis cennik?
gepard

Myslisz ze to bułki czy jajka, ze poda ci się stałą cenę. To proces bardzo złożony i nie da się tego wprost okreslić. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są koszty związane z pozycjonowaniem odwiedź stronę http://wycenpozycjonowanie.pl/ i poproś o wcenę specjalistów. Wypełnisz fromularz wyceny i wyslesz go. Musisz tylko pdac słowa kluczowe i nazwe domeny. Na pewno otrzymasz szybką odpowiedź.
Lajkownia

Wszedłem tu przypadkiem, ale chyba tez skorzystam bo mam sklep internetowy i jakoś ostatnio mniej wejsc na moją stronę.
gekon

Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki