Czy studia na kierunku marketingu są nadal na topie?

Jestem świeżo upieczoną maturzystką i właśnie zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów. Pociąga mnie świat Internetu i związany z nim marketing sieciowy. Dużo czytałam na ten temat między innymi na tym blogu o marketingu internetowym . Czy po studiach na kierunku marketing i zarządzanie będę mogła znaleźć interesującą mnie pracę? Czy studiowanie takiego kierunku jest opłacalne?
Awatar użytkownika
West-falka

Z Twojej wypowiedzi wynika, że interesuje Cię ten kierunek studiów więc ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się długo tylko złożyła papiery na wybranej uczelni.
putinka

Zgadzam się z @putinka. Prawdziwych ekspertów od szeroko pojętego marketingu internetowego brakuje na rynku. Do tego to raczej bardzo popłatny zawód.
król

Ja jestem absolwentką marketingu i zarządzania. Zaraz po studiach bez problemu znalazłam pracę w jednej z agencji SEO w moim mieście. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Mam szansę rozwoju swoich umiejętności i awansu w przyszłości.
balińska

Nie dziwię się @putinka. Mój znajomy prowadzący sklep internetowy miał spore trudności ze znalezieniem prawdziwego fachowca od marketingu sieciowego. Oferował całkiem nieźle płatną posadę…
gepard

Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki