Czy studia na kierunku marketingu są nadal na topie?


Jestem świeżo upieczoną maturzystką i właśnie zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów. Pociąga mnie świat Internetu i związany z nim marketing sieciowy. Dużo czytałam na ten temat między innymi na tym blogu o marketingu internetowym . Czy po studiach na kierunku marketing i zarządzanie będę mogła znaleźć interesującą mnie pracę? Czy studiowanie takiego kierunku jest opłacalne?
Awatar użytkownika
West-falka
 
Posty: 67
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:27
Lokalizacja: Morąg

Z Twojej wypowiedzi wynika, że interesuje Cię ten kierunek studiów więc ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się długo tylko złożyła papiery na wybranej uczelni.
putinka
 
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:48

Zgadzam się z @putinka. Prawdziwych ekspertów od szeroko pojętego marketingu internetowego brakuje na rynku. Do tego to raczej bardzo popłatny zawód.
król
 
Posty: 47
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:38

Ja jestem absolwentką marketingu i zarządzania. Zaraz po studiach bez problemu znalazłam pracę w jednej z agencji SEO w moim mieście. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Mam szansę rozwoju swoich umiejętności i awansu w przyszłości.
balińska
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:45

Nie dziwię się @putinka. Mój znajomy prowadzący sklep internetowy miał spore trudności ze znalezieniem prawdziwego fachowca od marketingu sieciowego. Oferował całkiem nieźle płatną posadę…
gepard
 
Posty: 37
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:39


Wróć do Maniacy komputerów i elektroniki

cron