Skuteczna lokalizacja po współprzędnych


Witam. Piszę na tym forum, bo zbieram informację o lokalizatorach współrzędnych GPS. W jaki sposób mogą one zbierać informację i jak mogą je przesyłać? Chciałbym zakupić takie urządzenie, które będzie przesyłało mi informację o swojej lokalizacji na mojego smartfona. Jest w ogóle coś takiego? Powiedzcie mi bo chcę zgłębić ten temat.
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24

Działają one w taki sposób, że w nich umieszczony jest odbiornik i nadajnik. Zbierane są dane o lokalizacji i przesyłane dalej do aplikacji, czy zewnętrznego odbiornika. Tak po krótce to wygląda. W internecie działa mnóstwo sklepów, które oferują mnóstwo tego typu urządzeń. Są one w różnych cenach, ale jeżeli chce się posiadać skuteczny lokalizator to trzeba niestety zainwestować. Nie ma innej opcji.
Awatar użytkownika
FranzishekL
 
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:23
Lokalizacja: Bartoszyce

Dokładnie tak jak powiedział mój przedmówca. Nie warto oszczędzać, bo jedynie wpadniemy w wir ciągłych zmian sprzętu, a nie o to w tym chodzi. Sprawdzaj szczegółowo parametry każdego urządzenia, aby spełniało ono stawiane przez Ciebie wymagania. Dzięki temu dokonasz właściwego wyboru. Według mnie warto posiadać wysokiej jakości tego typu urządzenie.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski
 
Posty: 104
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:26
Lokalizacja: Ostróda

Ok. Teraz już wszystko rozumiem. Znalazłem kilka takich lokalizatorów, których opis odpowiada temu, co potrzebuję. Najważniejszy jest również zasięg, ja wybieram lokalizator który charakteryzuje się dużym zasięgiem, bo nie chce mi się za bardzo podążać bezpośrednio za jego sygnałem. Dam znać jak już dostanę go w swoje ręce. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
piekielny_toster
 
Posty: 138
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:24


Wróć do Ogólny wymiar techniki

cron