Projekt klimatyzacji dla restauracji?

Witam. Mam taki problem ponieważ zaczęły się upały i u mnie w lokalu jest niesamowicie gorąco. Wentylatory nie wchodzą w grę, bo potrzeba tutaj zimnego powietrza. Czy znacie jakąś sprawdzoną firmę która wykona dla mnie projekt klimatyzacji?
Mirosł4w

A gdzie znajduje się ta restauracja? Niestety w profilu nie widzę miejscowości więc nie wiem czy wgl angażować się w ten temat. Jestem w stanie coś takiego wykonać, ale ja jestem z okolic stolicy więc nadmiar kilometrów nie będzie wskazany.
Kryniczanin

Lokal jest na gliwickiej w Katowicach więc chyba ta praca nie będzie dla ciebie. A czy ktoś z okolic może jest w stanie pomóc?
Mirosł4w

W Katowicach jest taka fajna firma która robi klimatyzacje. Wejdź sobie na stronę internetową http://www.clima-line.pl/projektowanie-klimatyzacji/. Ja znalazłam tam wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli masz ochotę to zapraszam do siebie do lokalu, wysłałam na pw adres. Mogę pokazać jak rozwiązali to u mnie :)
balińska

Z tego co wiem to firma ma bardzo dobrą renomę wśród film zajmujących się instalacją klimatyzacji itp. Bardzo rzetelni pracownicy i szybko wykonana robota. Jeżeli zależy ci na czasie to warto się do nich zgłosić.
putinka

Jeżeli wejdziesz na ogłoszenia lokalne to wisi tam kilka ogłoszeń od remontów i budowlanki ale również od tych którzy montują klimatyzację. Musisz sam sobie zobaczyć. Ja osobiście korzystałem z usług znajomego, ale on niestety w delegacji więc nam nie pomoże.
gekon

Możesz też sprawdzić na allegro bo często firmy które wystawiają taki sprzęt na sprzedaż mają też w swojej ofercie montaż i projektowanie. Nie zawsze tak jest ale możesz sprawdzić, być może uda ci się trafić :)
król

Wróć do Ogólny wymiar techniki