Lepiej kupić pojedyncze maszyny do okien czy cały zestaw?

Miałem zamiast zaopatrywać mój zakład w pojedyncze maszyny do okien i kupować je stopniowo ale znalazłem na tej stronie mtm-maszyny.pl/pl/242-maszyny-do-okien-i-drzwi też całe zestawy i doszedłem do wniosku że co prawda jest to większy jednorazowy koszt ale chyba takie rozwiązanie było by o wiele bardziej wygodne no i od razu można byłoby działać w sposób bardziej zaawansowany. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Oczywiście zgadzam się ze lepiej będzie zamiast kupować pojedyncze maszyny które nie zawsze są tak samo dobrej jakości kupić od razu zintegrowany system. Te centra prezentują się bardzo interesująco, sam byłbym zainteresowany takim zakupem jakby nie to że mój zakład jest już dobrze wyposażony w maszyny do robienia i wykańczania drewnianych okien. Ale super opcja moim zdaniem, takie zintegrowane, idealnie dobrane maszyny to znacznie lepszy wybór tak mi się wydaje niż kupowanie ich pojedynczo, od tego można zacząć wyposażać nowy zakład
Awatar użytkownika
trójkątny180

Właśnie ja mam podobne zdanie
Awatar użytkownika
usilnyRoman

A co do ceny no to faktycznie jednorazowo koszt jest większy ale to może być i tak lepsze rozwiązanie bo wydaje mi się że cena zestawu będzie korzystniejsza niż wtedy jak chciałbyś kupić takie dobrej jakości maszyny osobno i nawet jak rozłozy się to w czasie to i tak lepiej będzie kupić centrum. Moim zdaniem jak tylko masz takie możliwości finansowe to nie ma się nad czym zastanawiać
Awatar użytkownika
trójkątny180

Hmm, skoro tak uważasz to trzeba będzie zdecydować się na taką inwestycję, nie planowałem jej w sumie aż na takim poziomie ale chyba faktycznie będzie to najlepsze rozwiązanie
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Moim zdaniem ta oferta jest bardzo dobra
Awatar użytkownika
trójkątny180

To wiem od początku i dlatego się tym zainteresowałem, dobrze że ktoś mi to polecił bo też mi się wydaje że będzie to dobre wyjście i powinno mi się szybko zwrócić, drewniane okna teraz wybiera dużo osób więc na pewno będę miał co produkować tymi maszynami :) Dzięki za rozmowę
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Nie ma za co :)
Awatar użytkownika
trójkątny180

Wróć do Ogólny wymiar techniki