Opony do firmy z flotą samochodową.

Prowadzę średniej wielkości firmę, w której mamy własną flotę samochodową i szukamy dostawcy opon, który zaproponuje mi najlepsze na rynku ceny do naszych aut. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie takiego znjadę? Nie musi być blisko, bo mogę spokojnie pojechać, nasi przedstawiciele handlowi się tym zajmują na codzień.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Dobrze trafiłeś, bo ja niedawno własnie zrobiłem zakupy opon i felg i jestem bardzo zadowolony bardzo. Szybka obsługa i dostawa pod dom, rewelacja. A jeszcze jak prowdzisz firmę to na pewno będzie to dla ciebie jeszcze korzystniejsze. Ja kupowałem opony letnie Goodyear ale wybór jest oczywiśćie dużo większy wiec nie ma kłopotu z wyborem.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Ja jakiś czas temu nabyłem dla siebie opony motocyklowe Dunlop, dla mnie najwazniesze było, aby były całkowicie nowe. Cenowo oczywiśćei było korzystniej, ale ti akurat nie było dla mnie najwazniejsze. Po postu nie miałem czase kupować normalnie ze względu na pracę, a tak było dużo wygodniej.
Awatar użytkownika
FranzishekL

To możemy sobie podać ręce. Wiem, że dużo osób pracujących na gospodarstwach rolnych kupuje w internecie opony rolnicze Firestone, a jeżeli oni się przekonali to wszystkie niedowiarki też powinny.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja