Przed sprzedażowe czyszczenie samochodu.

Szybko i zwięźle. Potrzebuje firmy która wyczyści mi auto tak żebym mógł je wystawić piękne na sprzedaż. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
trójkątny180

No to zainwestuj w polerkę samochodu. To zawsze pomaga i auto wygląda całkiem inaczej. Warto zainwestować kilkaset złotych.
Awatar użytkownika
FranzishekL

To o jakiej ty polerce mówisz za taką cenę :D Chciałem zainwestować, bo interesowała mnie diamentowa ochrona lakieru ale wyszło jak wyszło i auto idzie na sprzedaż.
Awatar użytkownika
trójkątny180

No to jak szukasz firmy która zrobi dla ciebie kompletne czyszczenie to wejdź sobie na stronę http://ochrona.ziebartpolska.com.pl/detailing/. Ja też oddawałem tam auto przed sprzedażą i auto poszło za kilka tysięcy więcej niż miałem w planach sprzedać :D
Ras

No i dziękuję serdecznie. No kilka tysięcy to dużo przy wartości tego auta. Najpierw zapytam o koszt takiej usługi i zobaczymy na co się zdecyduję.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Tak czy inaczej firma warta polecenia nawet jeżeli oddasz tylko na polerowanie. Nawet najmniejszą i najtańszą usługę robią bardzo profesjonalnie i dokładnie. Oddaję tam już trzecie auto i wszystkie wyglądają jak prosto z salonu.
król

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja