Jak zorganizować gościom ślubnym transport?

Niedługo biorę ślub ze swoją dziewczyną. Zorganizowaliśmy to tak, że ceremonia odbywać się będzie gdzie indziej niż wesele. Jest między tymi miejscami mniej więcej 50 kilometrów. Nie wiemy jednak co zrobić z gośćmi. Przecież nie będziemy ich prosić, aby wszyscy jechali samochodami pod kościół a potem znowu samochodami do hotelu, gdzie jest wesele i nocleg. Nie wiemy jka to ugryźć. Hotel nie ma swojego transportu. Jakieś pomysły?
gepard

To bez sensu zorganizowane, czemu nie mogliście po prostu zrobić tego w mieście i taksówkami by sobie dojechali albo jeszcze lepiej zrobić niedaleko kościoła? Niepotrzebnie sobie utrudniliście życie.
król

Wiesz co, teoretycznie ślub ma się raz w życiu więc stwierdziliśmy, że będzie dokładnie tak jak chcemy. Akurat to jest jakaś mała komplikacja, która w całkowitym rozrachunku nie będzie miała większego znaczenia. Na pewno jest jakieś rozwiązanie tylko tego nie widzę.
gepard

Ja mam dla ciebie rozwiązanie. Po prostu można wynjaąć busa, który tych gości zawiezie. Bardzo wygodne pojazdy, kobitom nie pogniotą się sukienki, o czym z reguły narzekają (wiem to na pewno) a faceci spokojnie mogą zacząć imprezować. Ja wynająłem busa nawet w miescie, po prostu kosciół być nasz parafialny ale nasza ukochana restauracja była po drugiej stronie miasta. Poprosilismy gości, aby przyjechali pod kościół bez samochodów, bo nie mogliby potem do nich wsiąść. I zdało to egzamin, wszyscy chwalili to rozwiązanie.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Ciekawyy pomysł, naprawdę. Nigdy nei przyszło mi to do głowy. Ale w sumie wynajmowanie samochodu na taką okazję ma duży sens, przecież pojazdy, które wiozą młodych też się z reguły wynajmuje z kierowcą. Tak, zdecydowanie to jest najlepszy pomysł jaki do tej pory nam przyszedł.
gepard

No właśnie. Jeśli szukasz dobrej wypożyczalni to zgłoś się tu http://akm.pl/busy/. Mają najlepszą ofertę i chętnie ją jeszcze dopasują do ciebie, bo wiaomo, że ludzie wynajmują na różne okazje, czasem nawet na przeprowadzki międzynarodowe.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja