Busy – pytanie do Poznaniaków

Mam pytanie do wszystkich z Poznania, którzy być może czytają moją wypowiedź. Jak u was wygląd sporawa z wynajmem busów? Chodzi o krótkoterminowy wynajem, będę potrzebowała tylko przez jeden cały dzień jednego samochodu dostawczego, możliwie pojemnego i w dobrym stanie
wołodyjowska

Wydaje się, że gdy w grę wchodzi wynajem aut Poznań tanio da radę wypożyczyć samochod, tylko trzeba trochę poszukać. W Warszawie jest na pewno o wiele drożej, chociaż niby większa konkurencja. W Poznaniu na pewno uda Ci się znaleźć porządną firmę z busami w dobrym stanie i wcale nie przepłacisz.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Mam firmę przewozową i w mojej branży wypada mieć zabezpieczenie. Niby jest flota aut, ale czasem są nagłe akcje, kiedy wszystko jest w trasie a mi się trafia klient, któremu się złoto wysypuje z kieszenie. Dlatego warto mieć zaufaną wypożyczalnie, żeby w razie czego na szybko móc załatwić busa na chodzie. Ja osobiście korzystam i szczerze polecam.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Też znam firmę, którą wymienił kolega wyżej. Akurat Borexpo wynajmują samochody całkiem niedaleko mnie. Klientów jest sporo, więc chyba to uczciwi ludzie i pewnie proponują dobre ceny.
ninja

W Poznaniu w ogóle poruszanie się samochodem jest jakieś lepsze niż w Warszawie. Wypożyczalnie tańsze, parkingi tańsze, a korki to już w ogóle mniejsze. Mieszkałam pół życia w stolicy, ale ostatnie dwa lata właśnie w Poznaniu i moim zdaniem różnice są ogromne. Jak skończą remont ronda Kaponiera to prawdopodobnie jeszcze sprawniej wszystko pójdzie, niestety nie miałam okazji w życiu doświadczyć Poznania z czynną Kaponierą ;), więc to tylko nadzieja.
sissy

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja