Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów
19 sie 2016, o 03:05

Witam wszystkich. Chciałbym zainwestować w reklamę na samochdów. Chodzi mi o takie oklejanie itp. Najlepiej z Warszawy lub z okolic ;) możecie mi coś polecić? Do jakiej firmy mógłbym się zgłosić? Będę wdzięczny za rekomendacje i Wasza pomoc ;) Zależy mi głównie na wiarygodnych komentarzach, najlepiej osób, które korzystały z tego typu usług ;)
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Oklejanie samochodów
19 sie 2016, o 05:34

Ja niestety tak średnio jestem w tym temacie. Ale sam bym chętnie okleił samochód, bo mój sąsiad w taką formę promocji zainwestował i skubany, szybko wypromował swój biznes. Także mogę polecić.. bo to skuteczna rzecz. Jak coś znajdziesz to też daj znać, bo akurat z Warszawy tez jestem ;)
Awatar użytkownika
piekielny_toster

Oklejanie samochodów
19 sie 2016, o 07:20

Jeśli chodzi o oklejanie samochodów Warszawa ma jedną znakomitą firmę, do której możecie się Panowie zgłosić. Ma ona doskonałe opinie i ogólnie mnóstwo zadowolonych klientów. Od dłuższego czasu obserwuję ich działalności i zdecyodwanie mogę powiedzieć, że świetnie się przykładają do tego co robią. Niedługo chyba i jak skorzystam z ich usług.
Ras

Oklejanie samochodów
19 sie 2016, o 08:04

Ja niedawno kupowałem folie dekoracyjne w tym sklepie. Możesz śmiało przejrzeć ich ofertę bo wiele znakomitych usług mają w swojej ofercie. Jak Ci zależy na oklejaniu samochodów to też śmiało możesz do nich uderzyć. Jakbyś miał jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało, albo po prostu skontaktuj się bezpośrednio już z nimi, na pewno pomogą.
gekon

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja