Czy ktoś zna firmę zajmującą się odszkodowaniami po wypadkach samochodowych?


Witam, dokładnie tak jak w temacie, może ktoś wie gdzie można znaleźć fachowców, którzy odzyskują odszkodowania po wypadkach drogowych. To znaczy samo odszkodowanie zostało mi przyznane, ale oczywiście w śmiesznie niskiej kwocie. Takie pieniądze to mi może wystarczą na jedno koło, a nie na cłąy samochód. Pomóżcie proszę, może ktoś był już w takiej sytuacji.
warszawianka
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:53

Jasne, jest kilka fajnych firm, które zajmują się odzyskiwaniem ubezpieczeń OC. Też byłem w takiej sytuacji i zadzwoniłem do znanej ffirmy, sparwę rozwiązali bardzo szybko. Ani się obejrzałem a pieniądze były na moim koncie.
ninja
 
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:35

Możesz sprzedać takie odszkodownaie, wystarczy, ze masz kosztorys. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj http://www.avistapolska.pl/odkup-odszkodowan. Jeśli sytuacja nie jest starsza niż trzy lata nie ma żadnego problemu. Takie firmy jak ta potrafią właściwie zająć się takimi tematami.
wołodyjowska
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:52

Najlepiej wejdź na stronę avistapolska.pl. Nikt ci tak nie pomoże jak oni. To jest firma z naprawdę ogromnym doświadczeniem. Wygrywają większość spraw. Mająnaprawdę bardzo wsykoi statystyki. Wystarczy da im kosztorys sorządzony przez towarzystwo, umowę zubepzieczeniem i dokumenty spisane po wypadu. Oni już załatwią resztę.
król
 
Posty: 47
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:38

Ta firma naprawdę wie co robić w przypadku zaniżonych odszkodowań z OC sprawcy.Mi bardzo pomogli. Noie wiem, co bym bez nich zrobiła. Chyba na włąsną rękę bym nic nie wskurałą, a tak wszytsko poszło bardzo szybko i sprawnie.
sissy
 
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:49

Acha no to nie jest tak żle. Może uda mi się dozyskać tę ksę. Byłoby dobrze, bo inaczej nie będę miała pieniędzy na urlop.
warszawianka
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:53


Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja

cron