Czy ktoś zna firmę zajmującą się odszkodowaniami po wypadkach samochodowych?

Witam, dokładnie tak jak w temacie, może ktoś wie gdzie można znaleźć fachowców, którzy odzyskują odszkodowania po wypadkach drogowych. To znaczy samo odszkodowanie zostało mi przyznane, ale oczywiście w śmiesznie niskiej kwocie. Takie pieniądze to mi może wystarczą na jedno koło, a nie na cłąy samochód. Pomóżcie proszę, może ktoś był już w takiej sytuacji.
warszawianka

Jasne, jest kilka fajnych firm, które zajmują się odzyskiwaniem ubezpieczeń OC. Też byłem w takiej sytuacji i zadzwoniłem do znanej ffirmy, sparwę rozwiązali bardzo szybko. Ani się obejrzałem a pieniądze były na moim koncie.
ninja

Możesz sprzedać takie odszkodownaie, wystarczy, ze masz kosztorys. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj http://www.avistapolska.pl/odkup-odszkodowan. Jeśli sytuacja nie jest starsza niż trzy lata nie ma żadnego problemu. Takie firmy jak ta potrafią właściwie zająć się takimi tematami.
wołodyjowska

Najlepiej wejdź na stronę avistapolska.pl. Nikt ci tak nie pomoże jak oni. To jest firma z naprawdę ogromnym doświadczeniem. Wygrywają większość spraw. Mająnaprawdę bardzo wsykoi statystyki. Wystarczy da im kosztorys sorządzony przez towarzystwo, umowę zubepzieczeniem i dokumenty spisane po wypadu. Oni już załatwią resztę.
król

Ta firma naprawdę wie co robić w przypadku zaniżonych odszkodowań z OC sprawcy.Mi bardzo pomogli. Noie wiem, co bym bez nich zrobiła. Chyba na włąsną rękę bym nic nie wskurałą, a tak wszytsko poszło bardzo szybko i sprawnie.
sissy

Acha no to nie jest tak żle. Może uda mi się dozyskać tę ksę. Byłoby dobrze, bo inaczej nie będę miała pieniędzy na urlop.
warszawianka

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja