Gdzie najtaniej wypożyczę samochód?

Kochani ratujcie, skradziono mi auto, a drugie jest w remoncie, i jak ja teraz mam przemieszczać się, mieszkam pod miastem i dojeżdżam codziennie do śródmieścia do pracy, a w pracy muszę załatwiać wiele spraw z klientami. Nie wiem co robic. Pewnie przyjdzie mi wypozyczyć auto, ale gdzie najtaniej wypozyczyć samochód? Ktoś cos wie, proszę o rady!
Wynnna

No nie przesadzaj, że to taka wielka tragedia, można jakoś sobie poradzić, np. do pracy rowerem jeździć, albo autobusem, a zakupy możesz robic w osiedlowym sklepiku czy cos takiego.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Jak zwykle, jeśli chodzi o kobiety, to faceci doradzają jazdę rowerem albo środkami komunikacji miejskiej, ciekawe gościu czym ty jeździsz, co?
Lajkownia

Wiesz co najlepiej będzie, ja skorzystasz z usług najtańszej wypożyczalni samochodowej Rent Kraków, która zapewni Ci auto, podobne do Twojego i na jak długo zechcesz. To bardzo solidna wypożyczalnia, która wypożycza auta różnego typu, od małych aut osobowych, po dziewięcioosobowe busy, także auta z kierowcą.
Awatar użytkownika
trójkątny180

A tak przy okazji zapytam, czy samochody dostawcze tez wypozyczę w tej firmie, bo bardzo mi zależy na taniej ale solidnej wypozyczalni?
Awatar użytkownika
FranzishekL

Oczywiście że wypozczysz tam auto dostawcze i to doskonałej marki, wystarczy że zajrzysz na http://www.rentkrakow.pl/wynajem-samochodow-dostawczych/ i sprawdzisz, jakie auto możesz wynająć, musisz tylko wybrac odpowiedni model i ładowność, jaka cie interesuje, mozesz tez wynająć auto z klimatyzacją, naprawdę duzy wybór doskonałych aut po wszystkich przeglądach i w bardzo atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Bardzo dziękuje za namiary, na pewno skorzystam, bo mam nóż na gardle, a skoto polecacie profesjonalna i atrakcyjną cenowo wypożyczalnię, to chyba warto skorzystać!
Wynnna

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja