Gdzie kupujecie opony letnie Michelin?

niedawno kupiłam swój pierwszy samochod. Dobrze wszystko chodzi choc jest uzywany jednak musze koniecznie kupic nowe opony. Potrzebuje letnich no i myślałam o Michelinie. Duzo pozytywnych opinii o nich czytalam i słyszałam. A gdzie wy kupujecie opony letnie Michelin?
Wynnna

Jeśli zalezy ci na bezpieczeństwie to Michelin to jest dobry wybor. NA pewno ciebie nei zawioda to jest uznana marka która ma swoich stalych klientów.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

letnie opony musza mieć dobra przyczepność na zakretach no i liczy się to jak reaguja na mokrej nawierzchni ja swoje kupilem od znajomego z pracy wziąłem uzywane boi tak niedlugo planuje zmienic samochod wiec nie opłacało mi się inwestowac.
Awatar użytkownika
trójkątny180

w zależności od eksploatacji to opony starczaja na 4-5 lat choc jak duzo będziesz ich użytkować to licz się z tym ze będziesz musiala je zmienic już po dwoch sezonach .
Awatar użytkownika
FranzishekL

moje opony amawiałem na sklep.opony-kunicki.pl wiec jak chcesz to możesz tu sobie poszukac opon. Opony do BMW e46 tam zamawiałem i poki co wszystko jest ok. Zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni nie musze martwic się o przyczepność.
Awatar użytkownika
piekielny_toster

ja też mam opony z Michelina no i jednak dobra oferte ma ta firma sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-michelin maja opony w dobrych cenach nie za drogo no i tez sporo znanych maja wiec można sobie cos bez problemowo znalexc. A poza tym rozne opony do roznych aut osobowych dostawczych do motocykli tez tam znajdziesz . wiec calkiem spoko sklep. Jak chcesz opony letnie Michelin to dobry wybor ponieważ za dobra marka idzie dobra jakość.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Prawda jest taka ze jak masz niedobrze dobrane opony to może się okazac ze nagle samochod wiecej pali niż powinien wiec wtedy od razu masz wyższe koszty utrzymania auta. choc teraz przy rosnących cenach OC to raczej pikus :P
Awatar użytkownika
piekielny_toster

no chyba ze chcesz jeździć z rordzawionym bakiem to wtedy musisz liczyc się z tym, ze raczej duzo samochod będzie palil : D hehe
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wbrew pozorom dobrze dobrane opony i felgi mogą sprawic ze auto będzie mniej spalało. Ale wszystko zalezy od marki i rozmiaru.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Niektórzy ryzykuja wypadek jak jeżdżą na felgach i oponach tak dobranych jak dwie rózne skarpetki. Bo serio to jest igranie z zyciem …
Awatar użytkownika
FranzishekL

Następna

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja