Jakim autem podróżować za granicę?

Jestem powiedzmy dość dużym facetem i nie bardzo lubię podróżować autokarami. W grę wchodzi raczej transport jakimś wiekszym samochodem. Pewnie i dwa miejsce bedą mi potrzebne, bo jeszcze trochę sprzętu do pracy zabieram, więc to byłoby optymalne rozwiązanie. Jak myślicie jakim pojazdem mógłbym się dostać do Niemiec i kto takim dysponuje?
gepard

Roboią teraz te siedzenia takie jakieś małe, że nie można się zmieścić. Jak jechałem do Hiszpanii autokarem, to powiedziałem sobie, że robie to ostatni raz w ten spośob. Nigdy więcej autobusem. Teraz zawsze jeździmy busem, bo miejsca jest o wiele więcej i bagaże wszystkie wchodzą.
gekon

Jeśli chodzi o transport do Niemiec to z całą pewnością mogę Ci polecić usługi tej firmy http://domibus.pl/nasze-busy/, która daje do dyspozycji klientów całą flotę nowoczesnych samochodów. I co wazne w Twoim przypadku to auta o sporych rozmiarach, wiec o braku miejsca nie moze byc mowy.
Awatar użytkownika
West-falka

Ekstra sprawa, nie bede musial jeździć typową taksówką, jak to miało miejsce wcześniej. O i jeszcze auta odjeżdżają z miast w któych bywam i prowadzę interesy, więc kolejna rzecz jest już załatwiona. Dzięki za tą informację.
gepard

Auta, którymi dysponuje przewoźnik to generalnie najważniejsze auta używane obecnie do przewozu osób plus do tego duże auta osobowe, któe można wykorzystać też na zdecydowanie krótszych trasach. Takimi busami z grupy Opla czy Renault jazda jest prawdziwą przyjemnością.
balińska

Znam doskonale te samochody, bo sam takimi jeżdże w mojej firmie. Bardzo rzadko się psują i są niezawodne. Jeśli są odpowiednio serwisowane to są to wtedy auta nie do zajechania. Wystarczy je tylko tankować i jeździć.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Korzystałem już z ich usług i w pełni polecam takie przejazdy. Auta czysciutkie i pachnące, czuli takie jak być powinny. Miła obsługa i bardzo szybko biegnący czas. Czego tu chciec więcej. A i jeszcze ceny za przejazd bardzo niskie.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja