Czy da się jeszcze odzyskać odszkodowanie komunikacyjne za warszawski wypadek, który miał miejsce kilka lat temu?

Kilka lat temu miałem wypadek komunikacyjny, w którym opróćz samochodu ucierpaiły także osoby nim podróżujące, w tym również i ja. Dostaliśmy jakieś skromne odszkodowanie, ale jak się teraz okazuje, wcale to nie były takie pieniadze, jakie powinniśmy dostać. Chciałem zapytać czy są jakieś okresy, które powodują, że sprawy tego typu się przedawniają?
gepard

Szczerze to nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale wiem, że jest to chyba pięć lat od momentu, kiedy szkoda miała miejsce. Ale jak napisałem specjalistą nie jestem więc warto byłloby tą informację jeszcze potwierdzić.
król

Potwierdź sobie i to jak najszybciej, bo jak się okaże że masz jeszcze szanse na odzyskanie swoich pieniędzy, to każdy dzień czy nawet godzina sie liczy. Jak już sprawę rozpoczniesz na nowo to całość idzie już swoim torem. Myślę, że odpowiedni ludzie to ci, którzy zajmują się odszkodowaniami to znaczy ich odzyskiwaniem.
balińska

No też mi się tak wydaje, że do takich osób zwrócie się o pomoc, bo pieniądze bardzo by mi pomogły w odzyskaniu zdrowia, które teraz zaczyna mi dopiero szwankowac, ale w związku z wypadkiem...
gepard

Też mi się tak wydaje, że to jest 5 lat jeśli chodzi o okres przedawnienia. Tutaj masz więcej informacji o specjalistach w tej dziedzinie strefaodszkodowan24.pl/jak-uzyskac-odszkodowanie-po-wypadku-samochodowym/, myślę, że warto sprawdzić jak to wygląda w praktyce. Specjaliści z tej firmy odzuskują odszkodowania komunikacyjne z Warszawy, jak i innych polskich miast.
putinka

Sprawy w wielu przypadkach są bardzo oczywiste, ale ludzie tylko z powodu swojej niewiedzy nie są w stanie zdziałać z nimi nic więcej. Wystarczy tylko trochę poznać aspekty prawne, żeby mieć pewność, że mozna dostać coś więcej. Żeby nie tracić czasu na długą naukę można od razu pójść do ludzi, którzy tego rodzaju sprawy wygrywają bardzo szybko.
ninja

Trzeba dodać jeszcze jedno, że zarówno w przypadku spraw komunikacyjnych i spraw związanych z uszczerbkiem na zdrowiu, większość spraw kończy się podjęciem ugody co nie tylko pozwala bardzo szybko odzyskać należne pieniądze, ale też daje w końcu upragniony spokój psychiczny.
sissy

Wróć do Wśród pomruków silnika, czyli motoryzacja