Czy rankingi kont bankowych są wiarygodne?

Witam, czy oglądaliście kiedyś jakiś ranking darmowych kont osobistych ? Dopiero niedawno dowiedziałam się, ze coś takiego w ogóle istnieje. Czy jest to rzetelne zródło wiedzy?
Awatar użytkownika
LadyDominique

Ja nie potrzebowałam oglądać takiego rankingu, bo mam konto od dawna w jednym banku i nie widziałam potrzeby, żeby je zmieniać. No ale może obejrzę z ciekawości.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Myślę, ze warto sledzić taki ranking, żeby przekonac się, jakie konto najlepsze jest dla danej osoby lub firmy. Na sprawdzonych, często aktualizowanych stronach w internecie takie rankingi są rzetelnym źródłem informacji.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Liczę, że dzięki dobremu rankingowi wybiorę dla siebie najlepsze konto osobiste. Chciałabym, żeby miało niskie opłaty i jakies dodatkowe plusy, np. zwrot częsci kosztów zakupów. Czy w rankingach znajdują się takie informacje?
Awatar użytkownika
LadyDominique

Tak, w dobrych zestawieniach kont bankowych są zawarte takie i inne tego typu informacje.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

No to fajnie. To będzie pierwsze w moim życiu konto i mam nadzieję, że będę z niego zadowolona.
Awatar użytkownika
LadyDominique

Warto dodac, że wybrane konto możesz założyć przez internet, a potem dopiero musisz iść do banku, żeby podpisac umowę.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Wróć do Pozostałe tematy