Hotelowe wyposażenie.

Hotelowe wyposażenie.
28 kwie 2016, o 06:54

Dziewczyny napiszcie, czy chciałybyście w hotelowym Spa mieć wannę na kilkanaście osób. Planujemy zakup nowego asortymentu do Spa i nie wiem, czy tak duża wanna się sprawdzi i czy będzie na nią zapotrzebowanie.
putinka

Hotelowe wyposażenie.
28 kwie 2016, o 07:58

Z cała pewnością będzie. Jeśli prowadzisz hotel to masz pewnie spore oblężenie związane z goścmi firmowymi. Tutaj jest mnóstwo pań, które lubią po prostu przyjść i się zrelaksować. A przy tym można się nieżle zintegrować
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Hotelowe wyposażenie.
28 kwie 2016, o 09:06

Faktycznie popieram kupuj, a na pewno na brak klientem nie będziesz narzekała. Takie wanny do Spa są nie tylko bardzo efektowane, ale pomagają też na zmęczone nogi. Wiem coś na ten temat, bo w pobliżu mojego miejsca zamieszkania mam przyjemnposc goscic od czasu do czasu w takim centrum odnowy.
wołodyjowska

Hotelowe wyposażenie.
28 kwie 2016, o 10:48

Już dzisiaj chętnie bym wskoczyła do takiej wanny. Trzeba powiedziec, ze masz rozmach. Zajrzyj tutaj, ta firma robie doskonałe realizację pod względem właśnie wanien Spa http://www.baseny-iwo.pl/wanny-spa/. Już wiele hoteli skorzystało z ich oferty, co zrozumiałe, bo słyszałam też, że mają bardzo niskie ceny w porównaniu z konkurencją.
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Wróć do Pozostałe tematy