Wasze opinie na temat firmy

2 maja 2016, o 06:21

Witam. Kolega polecił mi niejaką firmę AptusShop która zajmuje się web designem i web developingiem. Bardzo dobrze o nich mówił, mówił ze naprawdę niskie ceny w stosunku do jakości i chciałbym was zapytać czy to potwierdzacie zanim się z nimi skontakuję. Muszę przyznać, że ich strona wygląda bardzo ciekawie, co więcej, bardzo podobaja mi się ich realizacje. Wyglądają na fachowców pierwszej wody. Dla mnie IT to czarna magia, zatem będę wdziećżny za wszelka pomoc. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
usilnyRoman

2 maja 2016, o 07:21

Myśle, że kolega ci dobrze powiedział. Z usług tej firmy korzystają giganci w branży, wiec jesli oczywiście masz odpowiednią kasę, to ich wybierz. Cenię sobie tych ludzi którzy dbają o to, żeby robić zawsze wszystko najlepiej jak to możliwe. To jest najłatwiejszy i najbardziej sprawdzony klucz do sukcesu w biznesie. Powodzenia z waszym sklepem online. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
trójkątny180

2 maja 2016, o 08:48

Częśto sie można spotakć z opinia ze tworzenie własnego serwisu wysyłkowego jest ttrudne a to nie prawda! jest trudne kiedy ludzie chcą robić wszystko sami ale jesli wspolpracuja ze specjalsitami to jest wszystko w porządku. Podoba mi się że własnie tak chcecie to zrobic. Pozdrawiam i zycze duzej sprzedazy oraz wielu klientow. Pamietajcie tez zeby korzystac z dobrych kurierow bo to gwarancja zadowolenia lkientow
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

2 maja 2016, o 10:50

ja tej firmy nie znam ale moge powiedzie, ze jak ktos sie zajmuje 15+ lat robienie tego samego to powinien byc w tym dobry. a skoro wspolpracuje z duzymi korporacjami to tym bardziej bo tamci to maja, oj maja wymagania...
Awatar użytkownika
FranzishekL

Wróć do Pozostałe tematy