Jakie kwiaty wybrać?

Jakie kwiaty wybrać?
16 maja 2016, o 03:32

Siemanko, mam takie pytanie, chyba bardzej do dziewczyn niż do chłopaków, ale jak jakiś chopak zechce się wypowiedziec, to tez będzie milo, czy lubicie dostawać kwiaty, jak tak, to jakie, jakie kwiaty wybrać na prezent?
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Jakie kwiaty wybrać?
16 maja 2016, o 05:44

Jesli chcesz przeprowadzac ankiete, to szkoda zachodu, każda kobieta powie ci, ze lubi dostawac kwiaty i ze dostaje je za rzadko, a jakie? Ja wybrałbym róże niektórzy mówią ze to banał, ale się sprawdza, w Krakowie kwiatki na telefon zamówisz, dowiozą Ci je w określonych godzinach pod wskazany adres i po kłopocie.
Awatar użytkownika
trójkątny180

Jakie kwiaty wybrać?
16 maja 2016, o 05:54

A może napisz z jakej okazji te kwiaty? Bo to dużo zalezy od okolicznosci, inne kwiaty przecież się kupuje na imieniny do cioci, inne z okazji rocznicy ślubu, a jeszcze inne, gdy potrzebne są bukiety ślubne Kraków to miasto, które słynie z kwiaciarni o duzych tradycjach, warto się rozejrzec,;)
warszawianka

Jakie kwiaty wybrać?
16 maja 2016, o 07:08

To miałyby być kwiatki dla mojej sympatii, tak bez okazji, ale chciałbym, zeby było to cos naprawdę wyjątkowego i romantycznego, ale szczerza mowiac nie znam się za bardzo na kwiatach, dlatego proszę was o rade.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Jakie kwiaty wybrać?
16 maja 2016, o 07:53

o kolego zbankrutujesz, jak bedzesz tak kwuaty z byle powodu kupowac, kobitka się za brdzo przyzwyczaja i potem na dzien kobiet czy cos, już gozdzik nie wystrczy i będzie chciala Bog wie co.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Jakie kwiaty wybrać?
16 maja 2016, o 09:41

O, wreszcie się dowedzilam czemu mezczyzni tak rzadko kupuja kobietom kwiaty zawsze myslalam, ze są malo romantyczni, a wychdzi na to, ze są skąpi:DDDSkoro nie wiesz jakie kwiaty kupic może przyda Ci się internetowa kwiaciarnia Kraków ma ich sporo, tam poogladasz kwiaty i na pewno cos wybierzesz. Jesli chcesz oczarować ukochnom polecam Ci strone motyli-raj.pl, mozesz wybrac bukiet w kształcie serca z bialych i czerwonych róż z akcentem zieleni albo śmietankową elegancję albo jakąś wlasna kompozycje.
wołodyjowska

Jakie kwiaty wybrać?
16 maja 2016, o 10:06

Dzieki wszystkim za rady, fajna stronka skorzystalem jeszcze z porad online oferowanych tam na stronie i zdecydwalem się na wiosenny buziak, moja sympatia była zachwcona, a ja wiem gdzie w przyszosci będę kupowac kwiaty.
Awatar użytkownika
usilnyRoman

Wróć do Pozostałe tematy