Czy macie sprawdzoną firmę produkującą gadżety firmowe?


Chcę kupić trochę gadżetów. Z logo firmy, z nadrukiem. Myślałem o długopisach, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Czy macie jakąś sprawdzoną firmę z gadżetami firmowymi?
Awatar użytkownika
trójkątny180
 
Posty: 184
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:21

Zależy jakei gadzety chcesz kupić. Są firmy, które np. specjalizują się tylko w produkcji polarów reklamowych albo kubków. Ale też takie, które działają na całym rynku. Najlepiej poszukaj w necie, popatrz na ich realizacje i może wtedy coś wybierzesz dla siebie.
sissy
 
Posty: 44
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:49

Z kubkami reklamowymi z nadrukiem nie powinno być problemu ze znalezieniem firmy. Bo takich jest wiele, a kubek taki może służyć przez lata. Bo przecież z plastiku go robić nie będą. Na pewno będzie trudniej znaleźć firmę, która ma np. w ofercie opaski na rękę z nadrukiem. Bo to nie jest zbyt powszechne. Mało kto tego używa, ale może akurat ty tego potrzebujesz. Bo piszesz, że nie podłąjęs ostatecznej decyzji. To wybierz coś co będzie ciekawe nie tylko dla ciebie ale także dla twoich klientów. To jest bardzo wazne.
warszawianka
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:53

Firmy, które sprzedają ciekawe gadżety reklamowe z logo zazwyczaj nie mają stałych cen. Bo wszystko zalezy od tego, jaki masz projekt i wizję produktu. Jeśli to ma być coś specjalnego, to cenowo tez to inaczej będzie wyglądać. W mojej opinii gadżetów reklamowych nigdy dostatek i trzeba je tak kupowac, by nie zalegały w magazynie potem. Jak dla mnie długopisy reklamowe z nadrukiem są w porządku. Ważne, by były wykonane z dobrego plastiku. Jak ładnie się prezentują, ładnie piszą, to ludziebęda tego używać tak czy owak.A o to włascnie ci chodzi, żeby używali i zapamiętywali twoja firmę.
balińska
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:45

Zależy mi na tym, aby to było coś ciekawego a jednocześnie niezbyt drogiego. Mam sporą teraz inwestycję i nie ukrywam, że parę tysięcy na gadżety reklamowe to maks, który mogę wydać….
Awatar użytkownika
trójkątny180
 
Posty: 184
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:21

Gadżetów nie kupuj, jeśli nie wiesz, czego potrzebujesz. jak wydasz kase w błoto, to już jej nie odzyskasz. Takie jest życie.
Awatar użytkownika
usilnyRoman
 
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:20
Lokalizacja: Katowice

Dlatego własnie kolega powinien zrobić dobry rekonesans, nim cokolwiek zamówi.
Awatar użytkownika
FranzishekL
 
Posty: 172
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:23
Lokalizacja: Bartoszyce


Wróć do Pozostałe tematy

cron