Opaski w szpitalach

Opaski w szpitalach
23 sie 2016, o 23:24

Cześć. W szpitalu w którym pracuje trzeba jakos rozwiązać problem z tymi opaskami, które dzieci mają na rękach. Do tej pory one były ręcznie wypisawane, ale tak robić nie można już i trzeba wszystko drukować. Ja jako osoba odpowiedzialna za takie rzeczy mam się rozejrzeć za tym, jak ta sprawa ma być rozwiązana jak to wygląda i ile to kosztuje. Macie tutaj może taka wiedze na temat?
Awatar użytkownika
FranzishekL

Opaski w szpitalach
24 sie 2016, o 01:23

No tutaj będą napewno potrzebne paski do niemowląt, które im się na rękę zakłada. Teraz technika poszła tak do przodu, że są do tego nawet specjalne drukarki. O ile dobrze wiem, to wykorzystują one metodę druku termicznego, więc bez problemu można wszystko w taki sposób załatwić. I na dodatek wszystko jest całkowicie bezpieczne dla tych dzieciątek. I tanie dla tych, co muszą to drukować.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Opaski w szpitalach
24 sie 2016, o 03:09

To działa podobnie jak takie opaski na festiwale. Na przykład na stronie http://jantar.pl/branze/sektor-publiczny/festiwale/ można zobaczyć jak wygląda dokładnie drukowanie takich opasek. I dla dzieci można podobnie zrobić i nawet będzie to bezpieczne, tanie i kompaktowe :)
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Opaski w szpitalach
24 sie 2016, o 05:59

No właśnie i dołączyć do tego jeszcze czytnik do kodów kreskowych i wszystko, cały system, będzie chodziło jak w szwajcarskim zegareczku. Także bez obaw można, a chyba nawet teraz trzeba, nawet w szpitalu coś takiego stosować nawet przy najmłodszych pacjentach
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Wróć do Pozostałe tematy