Trzydniowy event.

Trzydniowy event.
5 wrz 2016, o 03:02

Jak długie spotkania firmowe organizujecie dla swoich pracowników i klientów. Myslałem o tym, żeby były to trzy dni, tylko pytanie, czy to aby nie jest zbyt długo, jak na tego typu imprezę. Koszty kosztami, ale czy ludzie dadzą radę.
król

Trzydniowy event.
5 wrz 2016, o 04:52

Ja trzydniówki organizuje zawsze wtedy, jak jedziemy gdzieś dalej. Wiadomo, że wtedy sporo czasu schodzi na dojazd i powrót. Więc, żeby było więcej zabawy to te trzy dni to minimum. A jak jest bliżej to dwa dni są odpowiednie.
Awatar użytkownika
FranzishekL

Trzydniowy event.
5 wrz 2016, o 07:02

Kolega ma racje z tym podziałem. Najlepsze według mnie są zawsze spotkania, w których wszyscy uczestniczy mają mniej więcej tyle samo, żeby dojechać do miejsca docelowego. Pracowałam kiedyś w firmie handlowej, gdzie handlowców było wielu i zawsze gdzieś w centralnej Polsce sie spotykalismy.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Trzydniowy event.
5 wrz 2016, o 08:19

Poradź się generalnie organizatora, oni też wiedzą jak to najlepiej zorganizować. Organizatorzy mojego spotkania firmowe lukanowsyep sprawdzili jeszcze w trakcie rozmów handlowych, kto jest grupą docelową i wtedy pokazali mi plusy i minusy konkretnych terminów i ich długości. I wtedy dopiero można było konkretnie rozmawiać.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski

Wróć do Pozostałe tematy