Czy znacie jakiś godny polecenia sklep internetowy z biżuterią ślubną?

Witam pięknie! Tak, jak w temacie – szukam jakiegoś godnego polecenia sklepu. Przejrzałam już kilka witryn i właściwie sam kicz i tandeta. Albo super drogie. Gdzie Wy kupiłyście swoją biżuterię ślubną? Ponieważ mam bardzo ozdobną górę sukni, nie potrzebuję naszyjnika. Szukam bransoletki, ewentualnie kolczyków. Czy możecie mi polecić jakiś sklep? Będęwdzięczna za pomoc ;)
putinka

Ja kupiłam w małym sklpiku za małe pieniądze i byłam bardzo zadowolona. Polecam takie mniejsze sklepiki z biżuterią. Moja siostra natomiast robiła na zamówienie
balińska

Dzień dobry, ja polecam sklep Radziszewska Jewellery. Piękne pomysły zaprojektowane przez ludzi, którzy kochają biżuterię, to widać :) Przepiękne naszyjniki z kryształkami Swarovskiego, delikatne i eleganckie, dostępna jest również, z tego, co pamiętam, biżuteria ślubna Sklep internetowy więc ceny bardzo przystępne, nie są wygórowane, można znaleźć naprawdę ładne błyskotki za małe pieniądze. Wejdź sobie na stronkę bizuteria-radziszewska.pl/category/bizuteria-bizuteria-slubna i sama zobacz, czy Ci się w ogóle podoba coś w takim stylu. Ja byłam zachwycona! Polecam i pozdrawiam! ;)
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska

Witaj! Znam sklep i polecam całym sercem. Chyba napiękniejsza jaką widziałam biżuteria ślubna Sklep internetowy jest więc na początku miałam obawy, czy zamawiać bez uprzedniego obejrzenia kolczyków na żywo. Zaryzykowałam i jednam i byłam super zadowolona. Poza tym, obsługa, z którą można się skontktować telefonicznie lub mailowo jest bardzo profesjonalna i zna się na biżuterii, potrafi fachowo doradzić. Polecam
Awatar użytkownika
LadyDominique

Świetna jest biżuteria z kryształkami Swarovskiego, jest elegancka i ślicznie odbija światło. Bardzo efektowna biżuteria i unikatowa jeśli chodzi o wzornicywo. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zmiętaKartka005

Rzeczywiście! To chyba jest to, czego szukałam ;) Dziękuję!!!
Lajkownia

Wróć do Pozostałe tematy