Pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu – poszukiwana dobra firma


Dzień dobry wszystkim. W samochodzie, którym jeżdżę, mam jasną tapicerkę na siedzeniach. Przez to pojawiło się kilka plam, w tym jedna, szczególnie wredna, po kawie. Czy znacie może jakąś firmę (najlepiej z okolic Poznania), która skutecznie usunie te zabrudzenia?
Awatar użytkownika
usilnyRoman
 
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:20
Lokalizacja: Katowice

Chłopie, przecież podjedź na dowolną myjnię i Ci to usuną.
Ras
 
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:34

Kolego powyżej, nie obraź się, ale widać, że nie do końca masz pojęcie o tym, co piszesz. Plama pewnie już dawno zaschła, tutaj nie wystarczy samo czyszczenie powierzchniowe, tapicerkę trzeba wyprać na całej grubości. Dlatego autorowi tematu polecam tę firmę: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/ . Jeśli chodzi o pranie tapicerki samochodowej Poznań raczej nie zaoferuje nic tańszego i bardziej skutecznego. Możesz oczywiście szukać, ale jako osoba z doświadczeniem w transporcie osób gorąco Ci ich polecam.
król
 
Posty: 47
Rejestracja: 10 lut 2016, o 15:38

Hej. Wszyscy chyba znamy historie taksówkarzy, którzy odwożą ludzi z imprez. Jeśli nie ma się dobrych pokrowców, to można dorobić się pięknych plam. No i wielu kierowców twierdzi, że później naprawdę trudno je usunąć. Zazwyczaj nie obejdzie się bez specjalistycznego sprzętu, który usunie także nieprzyjemne zapachy. A nie wszystkie myjnie mają coś takiego na wyposażeniu. Dlatego polecałbym właśnie jakąś firmę specjalizującą się w dokładnym praniu i czyszczeniu.
Awatar użytkownika
WiktorSłonimski
 
Posty: 104
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:26
Lokalizacja: Ostróda

Z jasnymi tapicerkami generalnie nie jest łatwo. Na szczęście ja sprawiłam sobie pokrowce. A na poważne zabrudzenia to polecam tylko profesjonalne firmy piorące tapicerki samochodowe w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i innych miastach można z łatwością je znaleźć. Przynajmniej nie tylko wyczyszczą, ale i dogłębnie odświeżą.
Awatar użytkownika
MałgorzataAgatowska
 
Posty: 111
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:28
Lokalizacja: Katowice

Na pewno macie rację. Dzięki za polecenie tej firmy. Na pewno się do nich odezwę. I zrobię to naprawdę szybko, bo już nie mogę się doczekać, aż te paskudne plamy znikną.
Awatar użytkownika
usilnyRoman
 
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:20
Lokalizacja: Katowice


Wróć do Pozostałe tematy

cron