Kurtki męskie North Face – ktoś je nosił i poleca?

Witam wszystkich! Szukam jakiś opinii na temat kurtek z tytułu tematu. Nie wiem co o nich myśleć, a moja znajoma mi podesłała stronkę gdzie takie są do kupienia i tak się teraz zastanawiam czy nie kupić sobie taką kurtkę ;) ogólnie jest mega sportowa i fajna na różne wypady, również turystyczne. Co o tym myślicie? Będę wdzięczny za fajne rekomendacje i rzetelnie opinię na ten temat. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
Awatar użytkownika
trójkątny180

ja akurat dostałem w prezencie kurtkę męską North Face i jestem z niej szalenie zadowolony ;) mój brat mi kupił jedną stąd: napieszo.pl/11_the-north-face i naprawdę mają tam super produkty tego typu ;) od dawna nie widziałem takiego fajnego sklepu, gdzie można kupować fajne rzeczy pod wycieczki, podróżowanie itp. taka kurta, w parze z super obuwiem jednak mega procentuje jak ktoś chce trochę zaznać świeżego powietrza i podrózowac po górach i różnych szlakach dla pieszych ;) super stronka i polecam dla każdego kto lubi zdrowy tryb życia i podróżowanie
Awatar użytkownika
piekielny_toster

zainteresował mnie jednak ten opis tej stronki napieszo.pl i faktycznie jest tam zebrane wszystko niezbędne dla każdego podróżnika ;) wygodne obuwie, ubranie, kurtki, plecaki i nie tylko. Sama chyba też zamówie sobie trochę produktów od nich i mam nadzieję, że uda mi się w tym roku jednak sporo podróżować. Bo co roku sobie powtarzam, że chcę odwiedzić to miejsce, to.. i nic z tego nie wychdozi.
balińska

Ja mam to samo! Jednak to wszystko przez tę cholerną pracę.. mam jednak nadzieję, że z czasem się to trochę odmieni. Zresztą ile można siedzieć przed komputerem i pracować? Echhh
król

ja uwielbiam podrozowac po Polsce i swiecie i jednak bardzo mnie zainteresowała oferta tego sklepu bo jednak mega super produkty tam mają. Widać, że najwyzsza jakość..
gekon

No mega sklep ;) buty kupię od nich na bank bo takie buty trekkingowe to podstawa w wycieczce w góry. Także kupię sobie, bo nie chcę skręcić nogi.
ninja

No kurtki męskie North Face to zdecydowanie extra zakup, mam jedną z nich i nie dość, że extra wygląda to mega ciepła i lekka
Mirosł4w

Wróć do Pozostałe tematy